Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A barátnőmnek szeretnék venni...

A barátnőmnek szeretnék venni könyvet karácsonyra. Elsősorban lányokhoz szól ez a kérdés. Azt tudom hogy sokat olvas és szeret is olvasni, de nem tudom minek örülne. Tudtok adni tippeket?

Figyelt kérdés
Szereti a krimiket, a biológiát, és azokat, amik kifejezetten kalandozásról szólnak. Szent Johanna Gimi és társai kilőve, mert nem szereti az ilyesmit. Odavan a Marvel dolgkokért, de gondolom nincs ilyenből szépirodalmi változat. A Káma Szútra poént apám már ellőtte...

2016. dec. 18. 06:19
 1/4 anonim válasza:

Dan Wells-Nem vagyok sorozatgyilkos

Stieg Larsson-A tetovált lány

Becca Fiztpatrick-Tükörjég

Böszörményi Gyula, Agatha Christie, Sir Arthur Conan Doyle könyvek.

Karen Rose-Sikíts értem, Számolj tízig

Elizabeth Haynes-A lélek legsötétje

2016. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább ezeket ajánlom neki, talán elnyeri a tetszését:


Brandon Sanderson: Acélszív (Leszámolók 1.) - szuperhős, fantasy

Brandon Sanderson: Tűzlény (Leszámolók 2.)


Kathy Reichs: Fertőzöttek (Virals 1.) - szuperhős , krimi sci-fi, thriller

Kathy Reichs: Kincsvadászok (Virals 2.)

2016. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg van "A Negyedik" -sorozat. A Földön rejtőző, rendkívüli képességű menekültekről, akikre egy másik ember jellegű faj vadászik.

Csak az első könyvből készült el a film. (Még csak?)


Továbbá Mocsáry Botondtól, a tehetséges magyar szerzőtől kb 10 éve jött ki egy olyan figyelemreméltó regénysorozat, amelyen véleményem szerint egyaránt magán viseli a STAR WARS, a CSILLAGKAPU, és még egy ismert sci-fi hatását, mégsem mondanám sima koppintásnak, mert egyenrangú az előbbiekkel.

2016. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Angyalok és Démonokat (ezerszer jobb mint filmen), Sir Artur Connan Doyle és Agatha Christie se rossz ötlet, amennyiben van amelyiket még nem olvasta... Én pl A.C. összes krimijét olvastam már szóval nekem nem kellene... Dr Gyilkos és a Dr Kannibál is jó krimik sajna nem tudom a szerzők neveit... Hirtelen ennyi jutott eszembe... 20/L
2016. dec. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!