Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem a lentiekhez...

Tudtok nekem a lentiekhez hasonló könyveket ajánlani? Nagyon szeretek olvasni, és most épp kifogytam az ötletekből. Idén már három könyvet elolvastam, úgyhogy lehet hosszabb is.

Figyelt kérdés

Akiktől sokat olvastam és nagyon tetszettek: Dan Brown, Steve Berry, Jodi Picoult, J. R. Dos Santos, Sir Arthur Conan Doyle (összes Sherlock), John Grisham, J. K. Rowling, Shakespeare, Tom Harper...


Olvastam még mostanában a Szobát, Zárt ajtók mögött, Fagyos ikrek, Brideshead Revisited...


Ami kevésbé tetszett az Robin Cook, Agatha Christie volt, illetve a Ne bántsátok a feketerigót sem lett a kedvencem sajnos.


Ötletek? Előre is köszönöm!



2017. jan. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tolkin konyvek

Gyuruk ura

Szilmarilok

Hobbit

Eragon

Stb :)

2017. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utána nézek ezeknek is! :)


Még eszembe jutott - ha esetleg valaki szintén ötleteket keres -, hogy nagyon jó volt még a Zuhanás, a Fagyos ikrek, Kísértetjárat, Üzenj ha élsz!, illetve Gillian Flynn könyvei.

2017. jan. 4. 18:24
 3/4 Márciuska ***** válasza:

- James Rollins: Káosz, Jégbörtön

- Frank Schatzing: Raj

- JOhn Gilstrap: Túlélés

- John J. Nance: Különleges utas, Hajsza az idővel, A halott zseni bosszúja

- Rafael Ábalos: Grimpow

- Jennifer Lee Carrel: A Macbeth-rejtély

- Wolfgang Hohlbein könyvei

+ a General Press krimijei több szerzőtől, pl. James Grippando, Michael Robotham, Greg Iles, Peter James.

2017. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, ezek közül egyiket sem olvastam még; köszönöm a tippeket! :D
2017. jan. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!