Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy nevetségesen naiv, fiatal...

Egy nevetségesen naiv, fiatal lány, akit az érzelmei vezetnek, és egy felnőtt, harcos, kemény, kissé arrogáns férfi szerelme nagyon elcsépelt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A szürke száz árnyalata?
2017. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bizonyára sok ilyen felállás van, ezért kérdeztem. Az adott ponyva pont nem jutott róla eszembe, de olvastam és igazad van.

Szeretnék egy regényt írni, ahol a főszereplő egy fiatal lány/fiatal nő(huszas évei első felében jár) belecsöppen egy számára új és idegen közegbe, fordulatot vesz az élete, és ebben az új világban\helyzetben megismerkedik egy a kérdésben leírt férfival, aki tulajdonképpen egy kiváló harcos, ami azt illeti, hadvezér. Így leegyszerűsítve kiszámíthatónak, sablonosnak tűnik?

Természetesen több konfliktussal, bonyodalommal, nemvárt csavarral színesíteném. Ahogy kibontakozik a szerelmi szál, rendkívül érdekes, izgalmas, tele feszültséggel, végig ott a bizonytalanság, hogy ebből mi lesz, hogyan alakul végül, mire azt hinnénk tudjuk mi jön, újabb fordulatok jönnek, csak az eleje olyan "köznapi" felállás, és csak remélem senki nem írja le és teszi le 10 oldal után...

2017. jan. 4. 23:38
 3/6 RoseTyler ***** válasza:
52%
Sokkal jobban bírom, ha csak egészségesen naiv a lány, viszont makacs és pimasz, aki bőven ad fejtörést a pasinak, aki elsőre azt hiszi, hogy könnyen boldogul majd vele.
2017. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ehhez hasonló szerelmi történetek szerintem már alapból elcsépeltek. Ha túlozni akarnék, akkor azt mondanám, hogy ezek folynak a csapból is.

Nekem rendkívül unalmasak már. De te tudod, olyat írj, amihez kedved van. Csak kicsit sajnálom, hogy semmi újítás nincs ebben a műfajban.

2017. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti makacs, bár nem igazán pimasz, mint inkább nyersen őszinte. És csak a legelején nevetséges mértékű a naivsága, a történet elrehaladtával, a szereplő személységfejlődésével ez finomodik, ahogy a férfi arroganciája is.
2017. jan. 5. 12:47
 6/6 anonim válasza:

Nagyon elcsépelt. Miközben az egyenjogúságért harcoltok csajok, közben olyan könyveket olvastok, ahol vmi suttyó irányít egy naiv fruskát. Némi ellentmondást érzek.


Miért nem szoktok le a lányregényekről és olvastok mondjuk F. Scott Fitzgerald-ot. Csodálatosan ír a szerelemről és a férfi-női kapcsolat árnyaltságáról. Vagy bármit, csak ne ezeket a szarokat.

2017. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!