Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rick Riordan könyveit (Percy...

Rick Riordan könyveit (Percy Jackson regények) milyen korosztálynak ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Tehát én 19 évesen élvezném és éreznék benne annyi komolyságot benne mint mondjuk egy Harry Potter-szériában? Mert az azért nem volt elejétől a végéig egy tündérmese és szerintem minden korosztálynak tudott szólni.

A Percy Jackson-nal mi a helyzet?



2017. jan. 8. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én 16 éves vagyok, és imádom!

Szerintem neked is tetszeni fog, a szereplők életkora, nem tudom, hogy ez neked mennyire szempont, 13-16 év körül mozog. Nagyon élvezetes, és rengetegféle szereplő van benne.

2017. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Én is 19 éves vagyok és a kedvenc könyv sorozatom. Az meg, hogy hány évesek szerintem nem szempont, mert Harryvel is 11 évesen ismerkedtünk meg. Abban viszont van hasonlóság, hogy ebben a sorozatban is mindig egy évvel idősebbek lesznek a szereplők. Egyébként a vége felé már nem mondanám annyira gyerekesnek, mert azért voltak benne komoly jelentek.
2017. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%
12-24 éves korig szerintem ha az elejétől kezded,élvezni fogod az biztos
2017. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én 18 éves vagyok és egyszerűen imádom, az egyik kedvenc könyvsorozatom :)
2017. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha szereted a görög mitológiát, bármikor elolvashatod! Én csak ajánlani tudom! (és a későbbiekben érdemes elolvasni az Olimposz hőseit is, ha tetszett)
2017. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sandy20022 válasza:
72%
szerintem 10 éves kortól mindenki imádná
2017. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
10-15 között kb.Felette se rossz de szerintem akkor már kevésbé élvezhető.
2017. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!