Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudunk-e már valamit az...

PLL_girl kérdése:

Tudunk-e már valamit az Ambrózy báró esetei c. sorozat negyedik részének a megjelenéséről?

Figyelt kérdés
Lesz egyáltalán negyedik kötet? Vagy csak egy kiseb novella várható? Most fejeztem be a harmadik részt és a nagyon durva függővég illetve a "folytatása következik" felirat arra enged következtetni, hogy még nincs vége a sorozatnak, hál' istennek. Előre is köszi a válaszokat.:)
2017. jan. 11. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az élő beszélgetésen, amit Böszörményi Gyulával tartottak még Karácsony előtt, azt mondta, hogy lesz negyedik rész, de még nem tud pontosat ígérni, hogy mikor. Legkorábban ez év végén, annál előbb biztosan nem.


A negyedik rész központjában egyébként Ambrózy báró fog állni és a karjának elvesztésének történetét is meg fogjuk ismerni.


Ennél többet nem árult el.


Én még nem olvastam a harmadik részt szóval még nem tudom mi a függővég, de lélekben felkészültem, hogy kemény lesz :)

2017. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!