Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Közeledik barátnőm szülinapja...

Közeledik barátnőm szülinapja és nagyon szeret olvasni, főleg sötétebb tónusú krimiket vagy horrort. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy meglepem egy H. P. Lovecraft könyvvel de mivel semmit nem olvastam még tőle nem tudom melyik a legklasszikusabb vagy legjobb könyv amit produkált? A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy aki olvasott már tőle melyiket ajánlja. A segítséget előre köszönöm.

2017. jan. 13. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Stephen king könyvel nem lohetsz mellé :)
2017. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Stephen Kinget nem szereti. Eddig három könyvét olvasta és azt mondta több esélyt nem ad neki :D Azért köszi :D
2017. jan. 13. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Sarah Lotz - A hármak, A negyedik nap


Nekem nagyon tetszik a fülszöveg alapján mind a két könyv és majd én is el szeretném olvasni:)

Ez egy sorozat és két kötete van eddig ( lehet nem lesz már több, nem tudom) és nagyon jó könyvnek ígérkezik :D Lehet tetszene a barátnődnek :D

2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!