Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Milyen könyveket szerettek olvasni?

akció,romantikus,fantasztikus,kaland,vicces,scifi,horror vagy milyen? Ki a főhős és milyen? Miről szól?

Kort is írjatok! Előre is köszönöm a RENDES válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, szerelmes, kaland, vicces, főszereplő, horror, sci-fi, tartalom

2017. jan. 15. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok

Horror, fantasy, sci-fi

Kia a főhős és milyen - nincs sablonom rá, előre úgysem fogom tudni, csak mikor már olvasom a könyvet

Miről szól - szintén nincs rá sablon. Legyen jó horror, fantasy vagy sci-fi és kész.

36

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. jan. 15. 20:31 Privát üzenet

Nehéz megmondani, mert bele tudok unni elég sokba hamar.

Általában scifit, fantasyt, horrort olvasok.

Azt szeretem, ha nem csak egy szemszögből van a történet bemutatva és inkább a hétköznapi főhősöket szeretem.

Tehát pl olyat, ahol a szereplő kiválasztott típus, szupererős, mindentudó, azt alapból kerülöm.

23

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. jan. 15. 20:36 Privát üzenet

Én a fantasyt szeretem.A főhősben csak az a lényeg,hogy legyenek önálló gondolatai,cselekvései. Meg tudok őrülni az olyan könyvektől,ahol a főszereplő egy olyan csaj,aki nem szép,nem okos,egy önálló gondolata sincs,mindig arra vár,hogy megmentsék,ennek ellenére mindenki bele van zúgva,és egy egész könyvön keresztül azon nyavajog,hogy neki mennyire rossz.

Ezenkívül,szeretem,ha egy könyv több ember szemszögéből íródik,mert akkor a főszereplő is akármikor meghallhat.

16/l

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. jan. 15. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszolóknak!

Válaszok még jöhetnek! ;D

# 4/6Időpont 2017. jan. 15. 21:53 Privát üzenet

Leginkább sci-fi és fantasy, de szeretem a horrort, a romantikusat es az akciot is.

Nincs olyan igényem, hogy ki legyen és milyen legyen a főszereplő.

Hogy a történet milyen legyen? Egyedi és izgalmas. Az olvasása közben ne bírjam letenni. Bele tudjam magam képzelni a világba.

18/L

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. jan. 16. 07:15 Privát üzenet

Főleg fantasy, sci-fi és horror amit olvasok.

Olvasmányos legyen. Izgalmas érdekes

Ugyanígy a szereplők, értelmesek legyenek, önállóan gondolkodni tudó lények.

Kerülöm, rossz tapasztalatból, a fantasynek, sci-finek álcázott tini nyál romantikát.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. jan. 16. 14:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kamaszok! Szerettek olvasni? Mit olvastok most éppen? Milyen könyveket szerettek, mik a kedvenceitek?
Hány ember van, aki még 16 sincs, de szereti a könyveket olvasni?
Tudtok nekem a lentiekhez hasonló könyveket ajánlani? Nagyon szeretek olvasni, és most épp kifogytam az ötletekből. Idén már három könyvet elolvastam, úgyhogy lehet hosszabb is.
Hogy kedjem el olvasni a Star Wars könyveket?
Tudtok olyan oldalakat ahol online lehet könyveket olvasni?
16 éves vagyok, és imádok olvasni. Tudnátok ajánlani könyveket a lentieknek megfelelően?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!