Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket szerettek...

Milyen könyveket szerettek olvasni?

Figyelt kérdés

akció,romantikus,fantasztikus,kaland,vicces,scifi,horror vagy milyen? Ki a főhős és milyen? Miről szól?

Kort is írjatok! Előre is köszönöm a RENDES válaszokat!



2017. jan. 15. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Horror, fantasy, sci-fi


Kia a főhős és milyen - nincs sablonom rá, előre úgysem fogom tudni, csak mikor már olvasom a könyvet


Miről szól - szintén nincs rá sablon. Legyen jó horror, fantasy vagy sci-fi és kész.


36

2017. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, mert bele tudok unni elég sokba hamar.

Általában scifit, fantasyt, horrort olvasok.

Azt szeretem, ha nem csak egy szemszögből van a történet bemutatva és inkább a hétköznapi főhősöket szeretem.

Tehát pl olyat, ahol a szereplő kiválasztott típus, szupererős, mindentudó, azt alapból kerülöm.

23

2017. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%

Én a fantasyt szeretem.A főhősben csak az a lényeg,hogy legyenek önálló gondolatai,cselekvései. Meg tudok őrülni az olyan könyvektől,ahol a főszereplő egy olyan csaj,aki nem szép,nem okos,egy önálló gondolata sincs,mindig arra vár,hogy megmentsék,ennek ellenére mindenki bele van zúgva,és egy egész könyvön keresztül azon nyavajog,hogy neki mennyire rossz.

Ezenkívül,szeretem,ha egy könyv több ember szemszögéből íródik,mert akkor a főszereplő is akármikor meghallhat.

16/l

2017. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszolóknak!

Válaszok még jöhetnek! ;D

2017. jan. 15. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Leginkább sci-fi és fantasy, de szeretem a horrort, a romantikusat es az akciot is.


Nincs olyan igényem, hogy ki legyen és milyen legyen a főszereplő.

Hogy a történet milyen legyen? Egyedi és izgalmas. Az olvasása közben ne bírjam letenni. Bele tudjam magam képzelni a világba.


18/L

2017. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főleg fantasy, sci-fi és horror amit olvasok.


Olvasmányos legyen. Izgalmas érdekes

Ugyanígy a szereplők, értelmesek legyenek, önállóan gondolkodni tudó lények.

Kerülöm, rossz tapasztalatból, a fantasynek, sci-finek álcázott tini nyál romantikát.

2017. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!