Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudható-e, hogy lesz-e az...

Tudható-e, hogy lesz-e az elkövetkezendő években kánon könyv Darth Plagueisről?

Figyelt kérdés
Ugyebár James Luceno könyve már nem része a kánonnak. Na szóval, engem az érdekelne, hogy tudható-e, hogy lesz-e könyv Darth Plagueisről az elkövetkezendő években, ami része lesz a kánonnak. Thrawn mellett ő az egyik kedvenc Csillagok háborúja szereplőm, akiről ugyebár idén tavasszal jelenik meg könyv.

2017. jan. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Thrawn-ról azért jelenik meg, mert behozták a Rebels-be, ami ugyebár kánon. Mivel nem terveznek az előzménytrilógia idején játszódó rajzfilmet, ezért az írók sem fognak abban az idővonalban publikálni. Szóval a közeljövőben nem valószínű. Ha időközben a Disney úgy dönt, hogy készít egy akkoriban játszódó sorozatot is, akkor lesz rá esély. Így viszont nem sok esélyt látok (ill nincs szó ilyenről hivatalos fórumokon sem).
2017. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem a Disneynek érdeke a minél nagyobb profit. Úgy tűnik tévedtem.
2017. jan. 27. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

a kockázat mentes profit a céljuk.

ezért is nem új témához nyúltak,hanem csináltak egy kockázat mentes újra filmet.

ahogy én látom egyetlen kockázatos lépésük volt.

a zsiványban darth vader majdnem hardcore kaszabolása.

az tökös lépés volt és bejött,ahogy az egész filmben ábrázolt komorabb hangvétel is.

2017. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!