Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy könyvet Wattpadon,...

Írok egy könyvet Wattpadon, de sajnos nem jön az ihlet. Hogyan szerezzek ihletet? Tippek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! ❤❤❤

2017. febr. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom. Én például mikor nincs ihletem képeket nézegetek, vagy zenét hallgatok. Esetleg olvasok vagy nézek valamit, hátha jön valami ötlet. De a könyvel kapcsolatos témákról is olvasgathatsz.

Amúgy milyen könyvet írsz, szívesen beleolvasnék.

2017. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön az ihlet, akkor csináld azt, hogy hasonló témájú novellákat, könyveket, filmeket keresel. Aztán ezeket tanulmányozva tud jönni az ihlet, ahogy látod mások miként írnak például abban a témában.
2017. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha nincs ihlet pár napig, akár hetekig is, és ilyenkor szerintem nem kell erőltetni, mert abból semmi jó nem származik.


Ha nagyon nem jön, keress a sztori hangulatához illő zenéket, hallgasd őket, és olvasgasd a már megírt részeket! Észre sem veszed, és továbbköltöd majd.


Én azért nem javaslom, hogy olvass másoktól hasonló sztorikat, mert amikor én ilyet csináltam, annyira megtetszettek azokból különböző részek, akár az egész cselekmény, hogy utána sajnáltam, hogy nem írhatom bele a sajátomba. Persze, beleírhatom, de az már nem ugyanolyan.

2017. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én leginkább zenét szoktam hallgatni, más könyveket olvasni, filmet nézni vagy újra olvasni a saját könyvem eddigi részeit. Igaz most is elég nagy kihagyásom van, de próbálok ezekből több ihletet gyűjteni. Amúgy a könyvek olvasása nem csak az ihletben, hanem a jobb színvonalon is segít. :-)
2018. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!