Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon vannak fiú írók?...

Wattpadon vannak fiú írók? Harry Potter fanfiction fiú szemszögből?

Figyelt kérdés
Én 14/F vagyok, Harry Potter fanfictionokat írok, és érdekelne, hogy mások is írnak-e ebben a kategóriában. Vagy ha nem is írsz, de tudsz ajánlani......

2017. febr. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Wattpadon nem tudom, de nézd meg a www.fanfic.hu/merengo -t, tele van Harry Potter fanfictionnel. Te hova töltöd fel az írásaidat? Szívesen elolvasnám :)
2017. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén csak a Merengőről tudok beszélni, de ott tudom, hogy vannak fiúk (bár inkább már férfiak), pl az adminok között is, bár elég kevesen. Merengős írók közül viszont tudok olyat, akinek nagyon jó fanfictionjei vannak, ha érdekel, privátban megírhatom.

De szerintem tök király, hogy ilyeneket írsz, mit meg nem adtam volna két éve, hogy a korosztályomban fiúk is írjanak HP fanfictionöket :D

2017. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megírod, hogy mi a címe azoknak a fanfictionöknek?
2017. febr. 13. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!