Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, mennyire van...

Mit gondoltok, mennyire van igény egy kifejezetten LMBT tematikájú könyvekről szóló blognak?

Figyelt kérdés
A Kedves Halottak! című könyvnél is ott van az LMBT címke blogon,viszont sehol sem találok korrekt összefoglalót arról, hogy mennyire érintett. Ennek kapcsán kerestem más oldalakat, de nem nagyon találtam semmit kifejezetten ezzel a témával. Szerintetek is létezik ez az igény? :D

2017. febr. 19. 15:54
 1/5 Béla211 ***** válasza:
Én támogatnám az ötletet. Ahol akár ilyen témájuk könyveket mutattatnának be és feltüntetnék ,hogy hol lehet beszerezni őket. Mert sajnos sokszor az sem egyszerű.Volt egy angol (legalábbis azt hiszem) srác aki a kamaszkori megalázásairól írt könyvet már nem tudom mi volt a címe de azt pl sehol nem tudtam be szerezni.
2017. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Örülnék, mint majom a farkának. Szükségünk van ilyesmire!!


Egyébként angolul is nagy kereslet van ilyen blogokra, sokan értékelik, ha valaki szán időt az ilyesmire.

2017. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Russel Middlebrook fiatal szériáját olvastam el, az amazonról rendeltem meg mind a 4 rész, és a nyárra tervezem a maradék 3-at :) Nekem nagyon tetszettek, ajánlom mindenkinek. Az első rész megtalálható az interneten elektronikus formában, és film is készült belőle, de természetesen a könyv jobb. Főleg, hogy 16-17 éveseket szokásosan 21-26 évesekkel játszottak el.
2017. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze! Mostanában sok ilyen könyvet olvasok, jó lenne egy blog is nekik.

Ha majd találsz/csinálsz ilyet, feltétlenül szólj :)

2017. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én imádnám!
2017. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!