Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőtök J....

Ki a kedvenc szereplőtök J. R. Ward Fekete tőr testvériség sorozatában és miért? Melyik a kedvenc jelenetetek (itek) a könyvekben? Kit miért szerettek vagy miért nem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre a 4. részig jutottam el, de akit az elejétől fogva imádok az Butch. Különösebb oka nincs, talán csak az, hogy zsaru volt és mindig David Boreanaz jutott róla eszembe, vagyis Booth a Dr. Csontból, mert hát abban az a kedvenc karakter. :D

De nagyon szeretem Zsadistot és Rhage-t is. *-* :D

2010. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem őket, nekem Vishous és Rhage a kedvencem, bár mindegyikőjüknek van olyan tulajdonsága, ami miatt kifejezetten jó olvasni a történetüket, főleg azokat a részeket szeretem, ahol egymással poénkodnak, ugratják egymást. :)
2010. máj. 10. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Aham szerintem is. :D Olyan igazi pasik. *-* :D Én is akarok egy ilyet magamnak. :D Ha vége az évnek, akkor végre tovább is olvashatom a könyveket. Most nem sok az időm rá, hogy beszorítsam őket a napirendbe. :/
2010. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rhage az elejétől fogva nagy kedvenc és a Megbosszult szerető után, most már Rehv is, illetve Qhuinn, csak kár, hogy ő be fog "melegedni"
2010. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utcsó vagyok :)

És a kedvenc jelenetem is a Síron túli szeretőben van, amikor Mary a háza előtt szemtől szemben áll a Vadállattal :)

2010. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt a jelenetet én is nagyon bírtam, nekem most leginkább Rhev könyvének végén tetszett, amikor a testvérek Warth íróasztalát hozták fel. :)
2010. máj. 11. 09:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Vishous & Rhage a két kedvencem.

Sztorik:

1. Mary kigyógyul a rákból és rohan Rhage-hez, aki próbálja elküldeni magától az Őrző miatt

2. V-t kezeli Jane, és felfedezi a testét pusztán tudományos célból.

2010. máj. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Butch és Vishous együttvéve,amikor közös jeleneteik vannak.:P
2012. júl. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem igazából sok karakter tetszik, de talán a legjobban Butch.

De ezen kívül Phury, Zsadist,Vishous, Rhage, Blay ... meg még jó sokan


Jelenetek???

-Amikor Butch és Marissa karanténban vannak és fekszenek egymás mellett az ágyban és stb... :D

-A Megsebzett szeretőben a legvége, amikor úgy mutatja be, hogy már megszületett Zsadist lánya és beviszi hozzá Bella az edzőterembe

-A Halhatatlan szeretőben , amikor Blay és Qhuinn bent vannak egy szobában mielőtt Blay elmenne Saxtonnal találkozni


de ez csak néhány példa, mert sok van, amit szeretek, viszont még nem sikerült jó néhány könyvet elolvasnom... :\

:)

2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Imádom ezt a könyvsorozatot, a kedvenceim pedig abszolút John Matthew és Rhage.
2019. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!