Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Rick Riordan Olimposzi...

Mi a Rick Riordan Olimposzi istenekről, percy Jacksonról, görög/római mitológiáról szóló könyveinek sorrendje?

Figyelt kérdés
Elolvastam az első 5 Percy Jacksont(Villámtolvaj,Szörnyek Tengere,Titán Átka,Csata a Labirintusban,Az utolsó Olimposzi),és mosz kezdtem nemrég a 3.Részét az olimposz hőseinek(Athene Jele).Mvan még ilyen könyv ezek után?Ha igen akkor milyen sorrendben? Előre is köszi

2017. márc. 22. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olimposz Hősei:


Az elveszett Hős

Neptunusz Fia

Athéné Jele

Hádész Háza

Olimposz Vére (ez még nincs magyar verzióban)

2017. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. ezek vannak az olimposz hőseiben, és lehet hogy nagy hülyeséget mondok, de az egyik fan barátnőm azt mondja ezek utan meg terveznek pár rész/könyvet ami részben Apolloról fog szólni, és majd meg fog jelenni magyarul egy kalauz is amiben a görög mitológia van leírva viccesen.
2017. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:

Nem hülyeség amit mondasz.

The Trials of Apollo(ez a sorozat címe):

1.könyv:The Hidden Oracle

Zeusz megbünteti az által hogy halandóvá teszi és le küldi a földre. Nem tudom miért van a büntetés.

2.könyv:The Dark Prophecy

Apollo küldetése hogy újra isten legyen.

És a kalauzban is igazad van. Sőt kb 5 ilyen könyv is van.

[link]

2017. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D
2017. márc. 26. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Olimposz hősei:


Az elveszett hős

Neptunusz fia

Athéné jele

Hádész háza

Az Olimposz vére

2017. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!