Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket amelyek...

Tudtok olyan könyveket amelyek teljesen lekötnek? Ellehet benne merülni, olvasatják magukat?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valami jó kis történetre ami lefoglalna, segítene egy kicsit kikapcsolni és külvilág helyett a könyvben lévő világra koncentrálni.

2017. márc. 23. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek más... Én a Battle Royale-t nem tudtam letenni, 700+ oldal egy hét alatt... De nem egy kellemes műfajú könyv.


Miket szeretsz, milyen témákat? Mik voltak az eddigi kedvenc könyveid, vagy filmjeid? :) Ezek alapján talán szerintem ügyesebben tudunk ajánlgatni.

2017. márc. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, írj kicsit magadról. Úgy biztos találunk valami jót.
2017. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ugyan azt akartam mondani, mint az első. A Battle Royale egy letehetetlen könyv számomra is, én ezt a több, mint 700 oldalt két nap alatt elolvastam. Délután hatkor nekikezdtem, olvastam-olvastam-olvastam és mire feleszméltem, hajnali kettő lett. :)

Bár már csak nagyon kevés helyen lehet meglelni, de mindenképpen érdemes lehet beruházni rá, az egyik legizgalmasabb könyv, amit eddig olvastam.

2017. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Többnyire kaland, fantasy vagy sci-fi rajongó vagyok. :D
2017. márc. 26. 18:28
 5/5 schamuelson ***** válasza:
A letehetetlen kalandregényről nekem Wilbur Smith neve ugrik be. A tigris szeme, Éhes akár a tenger vagy a Gyémántvadászok.
2017. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!