Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Clary és Jace biszex?

Clary és Jace biszex?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam még régebben egy angol oldalon,hogy Clary biszex.Jace úgyszintén.(Bár róla ezt nem igazán tudom elképzelni)Előkotortam a Végzet ereklyéit és a Csontvárosban valóban találtam egy erre utaló mondatot.Clary:

"Alec habozott.Sápadt arcával és sötétkék szemével legalább olyan vonzó volt,mint a húga..."

Elméletileg van több is,de azt már nem kerestem meg.A kiragadott mondatot értsem csak hasonlatnak vagy igazat mondott az oldal?(Megjegyzem:Talán kettő éve olvastam ezt és lehet valamit félrefordítottam az akkor még igen hiányos angol tudásommal)

Mi a véleményetek? :)



2017. ápr. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azok.Talan még Clary lehetne(talán),de Jace tuti nem.Nem férne bele a gyönyörű angyal-fiu imidzsebe😌

Szerintem.De persze ki tudja mit gondolt az írónő mikor papírra vetette őket..

2017. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,Jaceről én sem tudom elképzelni.:D
2017. ápr. 3. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ebben egyetértünk 😇😇😀
2017. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KimiKomi ***** válasza:

Jace a való életben biszex. :)

Clary-ről nem tudom.

2017. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jamie biszex?Úristen😲😍
2017. ápr. 14. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A könyvben egyikőjük sem biszex!
2017. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jamie szerintem nem biszex
2017. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

attól mert valaki heteró/meleg ugyanúgy megtudja mondani valakiről hogy jól néz ki!

és biztos hogy jace és clary is heteró!

2019. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!