Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondjatok nekem "gonosz"...

Mondjatok nekem "gonosz" neveket! Magyarul. Tudtok?

Figyelt kérdés
Főgonoszomnak keresek, magyar nevet, de olyat ami rosszul hangzik. Ha nagyon ráértek írhattok egy ártatlan nevet IS. (báránybőrbe bújt farkas)

2017. ápr. 20. 17:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még valami! Szerintetek érdemes ilyen hosszú 400 oldalas könyv sorzatot írnom, mint az Időfutár?
2017. ápr. 20. 17:38
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan, hogy "gonosz" név.

Bármi lehet a neve. Neked kell a karakter ijesztővé tenned.

Őszintén: a Moriarty vagy a Loki kicsit is elrettentően hangzik?

A Darth Vader igen, de te nem ilyen témában keresel.


Persze, bármit írhatsz.

Ne azért írj, mert mások szerint érdmes, hanem mert TE élvezed.

2017. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel nem értek egyet. Minden szó hangtestének van hangulata, így természetesen a neveknek is. A mélyhangrendű szavak komolyabban hangzanak, én olyat adnék neki. A magas hangrendűek vidámak. De lehet ez szubjektív benyomás.:D
2017. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Csincsárla, Zigzen, Zorontpért, Kámony, Karmitidon

^^

2017. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Pisti
2017. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Belián kifejezetten olyan negatív hangulatot kelt, bár lehet, hogy csak; Az utolsó boszorkányvadász miatt, bár ott Belial volt, de a Belián egy itthon is anyakönyvezhető név.

Zádor, Záred is hasonló.

Kifejezetten magyar nevekben nem igazán vannak gonosz hangzású nevek, de gondolom úgy gondoltad a magyart, hogy a naptárban megtalálható nevek közül ami nem olyasmi mint Hozéármándo.

Mondjuk nem derült ki, hogy női vagy férfi nemű e a fő gonosz :)

2017. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát lehet mind kettő. Mondjuk nem lenne olyan jó, ha nő lenne, mert így is eléggé Időfutár coppynak tűnhet néhol. Egy bűnöző lenne a főgonosz. Gyerekeket( főszereplők)is rabol, és kicsit olyan, mint egy őrült tudós.


Másik lehetőség: valami nagyon ártatlan, aranyos kis név. Úgy fejezném ki: "farkas bőrbe bújt báránybőrbe bújt farkas." Akkor ártatlan neveket, jobban tudtok? Amiről nem gondolnátok, hogy rossz szándékú?

2017. ápr. 29. 16:50
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a Marci. Egy Marci nem lehet gonosz :)
2017. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Gonosz nő: Adrienn, Lívia, Olga, Liza, Tímea, Viktória, Melinda, Diána


"Báránybőrbe bújt farkas": Lilla, Bernadett, Annamária, Fruzsina, Kamilla, Zsanett

2017. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Végül a fő-főgonosz Dr. Kolos lett. A segédje pedig Oszkár, aki folyton álneveket vesz fel, pl.: Józsi, Ábel, Michel,(Miki), Barnabás... stb.
2017. máj. 7. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!