Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt ezeknek a Kaleido...

Mi volt ezeknek a Kaleido Star sztoriknak a címük, és hol találhatnám meg őket?

Figyelt kérdés

NAGYON(!!) régen olvastam két Kaleido Star fanfictiont, ha jól emlékszem, magyarul, és újraolvasnám őket, de nem emlékszem a címükre. Azt tudom, hogy sajnos nem fejezték be őket az authorok, de így is jó sok fejezetet feltöltöttek. Az oldalt sem tudom, hogy hol olvastam.


1. Amire a sztoriból emlékszem: Leon x Sora történet volt, de nem kifejezetten romantikus (addig a pontig, ahol abbahagyták), inkább krimi jellege volt. Sora edzett valami magas épület tetején, Leon meg beült valami kávézóba, és ott becserkészte egy nő, aki azt állította, hogy Leon rég elhunyt húga, Sophie, még mindig él. Utána Leon elkezdett nyomozni, mint az őrült, azt hiszem, kórházba is került, mert Sora kifutott az útra, és ő megmentette... Elhajtott egy lepukkant házhoz (Sora a kocsiban volt), és keresett valamit, aztán majdnem ott hagyta a fogát, úgy rohant vissza a kocsiba. És valami toronyházban megtalálta végül Sophie-t, és kimentette a fegyveresek közül, beültek a kocsiba, aztán Leon valamiért (talán telefon) bement egy kocsmába, ahol tettek valamit az italába, és Sophie-t megint elvesztette...


2. Annyi van meg, hogy Leonnal történt valami (megtámadták, megverték, nem tudom), és Layla házába vitték, mert a kórháznál biztonságosabb volt. Ott volt Yuri is, aki ebben a sztoriban kicsit sem kedvelte őt, és mikor magához tért, fel is kente a falra. Sora is ott volt a házban, elmondta a tényeket (nem emlékszem, krimi), és Yuri felajánlotta, hogy segít, elvégre az apja révén, befolyásos... Layla viszont, féltette a férfit, és inkább elcsábította éjjel, mintsem hagyja elmenni. De végül, Yuri csak lelépett. Ééééés... egy maffiavezér egy nagy ház börtönében tartotta fogva és kínozta Leont (és talán Sorát is), ahol még megszólalni sem volt szabad, és azt hiszem, azt akarta a vezér, hogy Leon legyen az akrobata lánya partnere. És mintha lett volna ott az udvaron egy labirintus, ahol Leon meglátta Sophie-t (idáig töltötték fel).


Nem hiszem, hogy a kettő ugyanaz a fanfic, de ha mégis, bocsi! xD



2017. máj. 8. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Tippek:


1.

[link]


2.

[link]

[link]

2020. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!