Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agave vagy Bookline rendelés?

Agave vagy Bookline rendelés?

Figyelt kérdés

Adott egy díszdobozos könyv, ami a Bookline-nál 10.000 az Agave webshopjában (a kiadója) pedig 9.000 Ft, és nem tudom honnan rendeljem meg. A Bookline nekem szimpatikusabban hangzik, van boltjuk is stb... Mert félek, hogy pl. sérülten kapom meg. Bár az Agave csak webshoppal rendelkezik, de mégiscsak a könyv kiadója.

Szerintetek?



2017. máj. 11. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán rendelhetsz kiadótól. Én is kiadótól szoktam rendelni, mert pénzben sokkal jobban jövök ki, és még egy könyvvel se volt problémám. Sőt, ajándékokat is kaptam már.

Viszont arra figyelj, hogy a 9 rongyhoz még jön a szállítási költség is ,és akkor már lehet, hogy jobban megéri ingyen egy bookline-ba rendelni.

2017. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8000 felett náluk sincs szállítási költség.
2017. máj. 11. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiadótól rendel az ember, akkor a kiadó az adott könyv után a teljes fizetett összeget megkapja ezzel tudod támogatni a többi könyv megjelenését.


Az Agave tisztességes kiadó, jó kapcsolatot tart a vevőivel/olvasóival és jó a problémakezelésük is.

Nem hiszem, hogy sérült árut kapsz, de amennyiben mégis előfordul akkor szólni kell nekik és kicserélik.

2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vy válasza:
100%

Azóta valószínűleg már rendeltél. :) De én is arra szavazok, hogy ilyen esetben érdemes közvetlenül a kiadótól rendelni, így őket is jobban tudod támogatni -

elvégre minél több kézen-közön megy keresztül a könyv, annyi hasznot húznak le róla, és végül pont a könyv "előállítójának" (szerzőnek, kiadónak) lesz belőle a legkevesebb haszna... :/

Amikor tehetem, én is a kiadóktól rendelek (pl. a Könyvmolyképzőtől rendszeresen, ott 2 bármilyen összegű könyvük rendelése esetén ingyen szállítják ki a csomagot).

2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!