Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire megbízható a bookdepo...

Antal15 kérdése:

Mennyire megbízható a bookdepository oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék erről az oldalról könyvet rendelni, megbizható, illetve kb. mennyi idő lenne amíg megérkezik mind a két könyv az Egyesült Királyságból jönne.

2017. máj. 14. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár éve rendeltem onnan, három könyvet. Ezeket külön adták fel, mind megérkezett gond nélkül. Arra már nem emlékszem, mennyi idő volt a kiszállítás.
2017. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízható több alkalommal rendeltem már tőlük. Nem feltétlenül küldenek minden tételt külön csomagként, a legutóbbi két rendelésem (egyszer öt, egyszer hat kötet) egybe dobozolva jött.


A szállítási idő a feladástól számítva kb 10 munkanap, a rendelést pedig nagyjából 2-3 nap alatt dolgozzák fel.

2017. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a további kérdések ehhez kapcsolódnak, akkor ne privátban. A válasz mást is érdekelhet.


Kapsz hozzá egy rendelési számot és az "Order history" illetve a rendelési számot és email címet megadva a rá tudsz nézni, de az nem ad sok infót. Kb. csak annyit, hogy melyik nap adtad fel a rendelést, hogy áll a dolog (Processing vagy Dispached), illetve melyik nap adták postára. Nem tudom, hogy a rendelési számmal követhető-e a Rayal Mail-nél. Nem olvastam utána és nem próbáltam ki.


Mivel postán jön, ha nincs otthon senki, aki átvegye, be kell érte menni a körzeti postahivatalba.

2017. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!