Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta már a Bexi 6-ot...

Aki olvasta már a Bexi 6-ot (Egyszer) mi a véleménye róla? Hogy tetszett mi volt a kedvenc része?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én tegnap este végeztem vele és imádtam!! :) Annyira jó volt, és a befejezés is tökéletes lett! Bár miután Beki elénekelte az Egyszert, ott mintha kicsit összecsapta volna Laura, mert nagyon hamar befejezte, de jó lett!

A kedvenc részem? Huuu az sok volt :D Szerettem azt a részt amikor megimsetük Brigit, az nagyon vicces volt, ahogy szerencsétlenkedett a csaj :D

Még imádtam azt is amikor Beki és Márk elautóztak Bad Einsklappelbe vagy hova :DD Háát igen az az este elég romi voolt <3

Neked hogy tetszett?

2017. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyoon jo volt!!! en is kb akkor fejeztem be:D kb 2 oldlanként bőgtem el magam majnem. nekem is ezek voltak a kedvenc részeim!!
2017. máj. 15. 21:27
 3/9 anonim válasza:
97%

Eddig amit olvastam belőle az egész nagyon tetszik...csodálatos könyv...Laura a kedvenc íróm

A gons csak az,hogy pdfben olvasom és a 7es és 8as rész nagyon homályos és nem lehet kiolvasni...esetleg valaki nem tudná lefényképezni és privátban elküldeni???

2017. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
uu hát én 2 napja olvastam el. Konkrétan nem tudtam letenni, egyhuzamban 4 óráig csak olvastam és ki is végeztem :D Amúgy egyszerűen imádtam, tökéletes befejezés lett, nagyon örültem, hogy Márk és Beki végül együtt maradtak. :) kedvenc részem egyszerűen rengeteg volt, nem tudom megmondani a legjobbat. Talán az eljegyzési parti volt a legjobb :)
2017. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
k.sz.szilvia Nekem is pont ez ez bajom! :( Úgy látszik, ugyanonnan töltöttük le. Valaki ha tudja, hol van fent pdf-ben, jól olvashatóan, azt megköszönném. :) Amúgy ameddig olvastam, szuperjó a könyv, de egy kicsit szomorú vagyok, hogy vége ennek a sorozatnak. De minden dolognak a vége egy új kezdete, szóval kíváncsian várom, hogy mit ad ki Laura a Bexi sorozat után. :)
2017. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én múlt hét csütörtökön olvastam el, és egyszerűen imádtam. A sorozatból ez a kedvenc kötetem.

Kedvenc részből sok akad. Az egyik mikor Beka meg Márk összejönnek, meg elautóznak Ausztriába. Meg Bettyék eljegyzési bulijának a vége, mikor már a legtöbben leléptek. Az is egyik kedvenc, mikor Márk odaadja Bekinek a Blue October jegyeket.

2017. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mar regebb olvastam , viszont nekem a kedvenc reszem az amikor megmutatja Beka az eljegyzesi gyurut, talan egy instagram kep altal , az nagyon ari volt :)))
2017. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A vége úgy lesz, hogy együtt maradnak? Mert most kezdtem el az Egyszert, de ott még nincsennek együtt
2022. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hath oszinten en az utolso 30 oldaltol mar bogve olvastam az egeszet(20 perce fejeztembe meg mindig bogok)😭 es ja en nekem nagyon tetszett egyebkent a kedvenc jeleneteim azok voltak mikor Márk ugy hivja Bekit hogy “te lány” ❤️‍🔥
2023. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!