Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikek a legjobb és legizgal...

Melyikek a legjobb és legizgalmasabb Star Wars könyvek?

Figyelt kérdés

A páromnak hamarosan születésnapja lesz, és mivel nagy Star Wars rajongó, illetve szeret olvasni, úgy gondoltam, veszek neki egy ilyen könyvet, de mivel elég sok SW könyv van, nem tudom, melyik lehet a legérdekesebb, illetve legjobb.

Ti melyiket/melyikeket ajánlanátok leginkább és miért? :)


Előre is hálásan köszönöm a segítségeteket! :)



2017. máj. 16. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha szereti Ahsoka Tano-t akkkor:

E. K. Johnston: Ahsoka (ez egy kánon, tavaly jelent meg)

Most akciós!

[link]

2017. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek lennének az első Star Wars könyvei?


Én a Darth Bane trilógiát ajánlanám, amik a SW fanok szerint is a legjobb Star Wars-os könyvek közé tartoznak, (nekem is megvan a trilógia, imádom mind3 részét), vagy a Thrawn trilógia (bár ez nekem nincs meg, de nagyon jónak mondják ezt is)

+ az Old Republic trilógia ami mondjuk szerintem kevésbé jó mint a DB, de jó könyvek ezek is (főleg ha Old Republic rajongó az illető)

2017. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget, és azoknak is, akik esetleg még válaszolnak a közeljövőben! :)
2017. máj. 17. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olvasni regényeket kevésbé szoktam, én inkább az SW enciklopédiákat gyűjtöm ha már könyv, de javaslom nézz szét a könyvesbolt honlapján és az ott talált elérhető könyvekről keress véleményeket a neten. :)
2017. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen a Darth Bane trilógia!
2017. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bane és a Thrawn trilógia tényleg nagyon jó, nekem még James Lucano könyvei tetszettek, főképp a Sötét nagyúr, de a Gonosz útvesztője is jó. Állítólag van Plaguisról is egy könyve, de azt én nem olvastam.
2017. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!