Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy kezdjek neki mangát nézni?

Hogy kezdjek neki mangát nézni?

Figyelt kérdés
Mangások, egy kis segítség kéne. Animét idáig is néztem és neki szeretnék fogni mangát olvasni. Az lenne a kérdésem, hogy hol olvassátok/töltitek le, illetve, hogy legtöbbjük elérhető-e magyarul, vagy angolul kell olvasnom?

2017. máj. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb angol , pár magyart lehet kapni könyvesboltban , és ott van az Animeaditcts , ami egy magyar olal ahol rengeteg a manga , csak regisztrálni kell
2017. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik másik mangát még angolul sem egyszerű végig megtalálni, magyarul szerintem bele sem érdemes kezdeni, ha nem csak a 20-30 legnépszerűbb érdekel. Hivatalos fordítás meg aztán végképp alig van, az angol hivatalos pedig általában minőségi.
2017. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
AnimeAddicts
2017. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Yaoiordenről, Narutokunról szoktam letölteni magyarul, és előttem már mondták az AA-t is.

Van pár kiadó akik kiadtak magyarul mangákat, onnan meglehet rendelni, néha pedig a könyvesboltokban is akad.

Egy csomó mangámat animés adok-veszek csoportban vettem, nagyon jó állapotban voltak és az eredeti ár feléért/negyedéért megkaptam.

2017. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AnimeAddicts-ról töltöm le gépre, összefűzöm pdf-be s telefonon olvasom.
2017. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!