Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek egy ilyen témájú...

Szerintetek egy ilyen témájú könyv mennyire érdekelheti az embereket?

Figyelt kérdés
Szóval olyan témára gondoltam hogy én középiskolás vagyok és egy ideje márt feljegyzem a napi történéseket ezeket összeszedném kicsit megszínesíteném és ebből írnák egy könyvet. Igazából egy középiskolás életét mutatná be a saját tapasztalataim alapján.
2017. máj. 22. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen van, legnépszerűbb pl a Szent Johanna Gimi.

Ha nincs benne valami természetfeletti, mint pl a Rémek Sulija, akkor nem hiszem, hogy különösebben érdekelne.

Amúgy nem kell könyvet írnod, erre találták ki a naplót.

2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Különleges iskolába jársz?

Bajkeverő vagy? Szoktál zűrös dolgokba keveredni? Van valami komolyabb családi problémád? Van mentális, vagy súlyosabb fizikai betegséged? Tudod, jó, ha van valami "plusz" a sztoriban, bár talán az se baj, ha nincs, lásd SzJG. Az egyébként tök jó, ha a saját életedből is merítesz ihletet, mert valósághűbbé teszi a történetet, de úgy még jobb lenne, ha a szavaiddal élve kiszíneznéd, és nem csak egy átlagos tini-életről szólna.

2017. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!