Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az eltérés a Percy Jackson...

Mi az eltérés a Percy Jackson Villámtolvaj című regény és ennek megfilmesített verziója között?

Figyelt kérdés

Prezentációt kell a könyvről írnunk, de a filmet nem láttuk és segítséget szeretnénk kérni. :)

Előre is köszönjük a pozitív értékű válaszokat.


2017. máj. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis a könyvről kell írnotok, akkor egyszerűen csak említsétek meg, hogy készült belőle film is, de a prezentációban csak a könyvvel foglalkozzatok ténylegesen. Tadáám.
2017. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A könyv jobb mint a film.A filmből sok lényeges dolgot kihagytak.De attól a film se rossz.
2017. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

A film egy nagy rakás szar !! Csak Grover humora menti meg. A könyv az sokkal jobb. Igazából a film eléggé eltér a könyvtől legalább az alap dolgok stimmelhettek volna...

Pl: Annabeth haja (szőke helyett BARNA !!?? , 12 éves gyerekek helyett 16 éveseket játszanak... és még sorolhatnánk. Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhz hozzáférém: a könyvbrn 12 évedek, a filmben 16, de huszonéves színészek játszák őket :)

Egyébként az első fipm az nem olyan jó mint a könyv, de én szeretem, többszöri is meg lehet nézni.

A 2. Hát... Egyszer ha megnézitek, akkor még talán tetszetős :)

2017. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!