Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metró 2035 könyvet olvasta...

Metró 2035 könyvet olvasta már valaki?

Figyelt kérdés
Melyik könyvre hasonlít inkább, kidolgozottság szempontjából? Az első szeritem zseniális volt a második viszont kicsit pongyolább.. Milyen lett az új rész stílusa?

2017. máj. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel ésszerűbb a moly nevű oldalra menni.
2017. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Más, mint az eddigiek. Érettebb. Nem is a Metro könyvekhez hasonlítanám, hanem a Futu.re-höz. Düh és kilátástalanság sugárzik belőle, nem az eddig megszokott misztikusság és kalandvágy. Szerintem mindenképpen méltó folytatása lett a sorozatnak és élveztem a stílusváltozást.
2017. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Erre voltam kíváncsi. Ment a zöld
2017. máj. 28. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem tetszett, igazából ugyanannyira, mint az első, de mindegyik más jellegű másban rejlik az erőssége. Nagyjából nekem is az a véleményem róla, mint az előttem szólónak, annyit tennék hozzá, hogy szerintem egyáltalán nem is fura a stílusváltás, egy ilyen világhoz pont illett egy ilyen lezárás. Számomra a kettes lógott ki a trilógiából, az tűnt kicsit gyengébbnek, annak ellenére is, hogy sok jó filozofálós, gondolkodós rész van benne, de mégis valahogy összességében gyengébbnek éreztem, mint a másik kettőt.
2017. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó, ment a zöld! Teljesen egyet értek. Az első után nekem is kissé csalódás volt a második. Mintha összecsapta volna. Remélem ez tetszeni fog.
2017. máj. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!