Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » M. A. G. U. S könyvekkel...

M. A. G. U. S könyvekkel kapcsolatban segítség kellene?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm meglepett két könyvel (Wayne Chapman és Jan van den Boomen). Nagyon megtetszett ez a műfaj és szeretném tudni, hogy mennyi könyv jelenhetett meg belőle és esetleg van e valami sorrend vagy hely ahonnét a legrégebbi darabokat is be lehetne szerezni?

#könyv #fantasy #M:A.G.U.S
2017. máj. 27. 19:29
 1/3 belapus ***** válasza:

[link]


A Regények fejezet alatt megtalálsz jó néhányat, de talán nem teljes a fölsorolás.A régebbiek leginkább antikváriumban elérhetőek, esetleg valamilyen apróhirdetési oldalon, illetve figyelni kell a kiadásokat, hátha megjelenik újra.Ha csak olvasni akarsz, akkor könyvtárban érdemes szétnézni.

2017. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anno antikváriumokban keresgéltem és találtam is. Meg volt olyan kis könyvesbolt is, ami tele volt szerepjátékokkal kapcsolatos könyvekkel, de már nem rémlik se a neve, se hogy hol volt (kb 15 éve...)


Viszont játszani jobb, ha van hozzá jó társaság és egyebek

2017. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Esetleg nézz szét egy "bizonyos internetes boltban" az a baj, hogy nagyon nehéz manapság magus könyvekkel összefutni. Volt pár darab amit még Libriben meg Alexandrában láttam. A Törvénykönyvekre ez meg kifejezetten igaz. Kár, hogy nem csinálnak utánnyomást :(. Esetleg Vatera.
2017. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!