Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok módot arra, hogy...

Tudtok módot arra, hogy E-könyvet tudjak megjelentetni? A Publio és egyéb self publishing kilőve, horribilis összegekért vállalnak apróságokat.

Figyelt kérdés
Zölddel köszönném meg annak aki segít

2017. jún. 5. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
2017. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. jún. 5. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként ha ennyire nem akarsz fizetni egy szolgáltatásért, amit igénybe veszel, csapd ki egy blogra becsületkasszával (Patreon). Még annyi bevételed sem lesz.
2017. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
NEM ENGEDHETEM MEG magamnak anyagilag... Tudod, nincs 27.000 forintom arra, hogy a saját borítom lehessen a könyvön, és ehhez hasonlók. Nem akarok 20.000-et adni azért, hogy elolvassák egyszer, és effélék...
2017. jún. 5. 12:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Mellékesen, nem tudom feltűnt-e de ez egy magyar portál, elég nehéz lenne angol nyelven publikálni ezt... De nem is baj, majd megoldom.
2017. jún. 5. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Vagyis ne kelljen befektetni semmit, de dőljön a pénz. A csúcson akarsz kezdeni anélkül, hogy előtte bizonyítottál volna. Úgy tűnik a youtube kezd kimenni a divatból és újabban mindenki Shakespeare-nek képzeli magát.
2017. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, drága kommentelő. Arra gondoltam, hogy hallottam olyanról ahol ingyen adják ki az "-könyvet, és 20-25 % a szerzőé. Hallottam ilyet, ez érdekelne.
2017. jún. 5. 12:53
 8/11 A kérdező kommentje:
De ahogy nézem itt csak anyagilag jó helyzetű emberkék vannak. Nem gond
2017. jún. 5. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ha ilyenért megsértődsz, akkor nem neked való ez a szakma. Az ilyen ingyenes megjelentetős oldalakat felejtsd el. Van ismerősöm, aki megpróbálta, nem termelt semmi bevételt, mert senki se látogatta az oldalt. Az ilyen oldalakra rendszerint 500Ftért raknak fel könyvet neked. 500-nak a 25% az 125. Normális bevételt hozzon neked marha sokat kellene eladno. Ami ahogy írtam egy olyan oldalon, amit nem nagyon néznek igen kevés az esélye.

Igen, drága a könyv megjelentetés, de az írói szakma ezzel jár, főleg, hogyha a semmiből akarsz feltörekedni. Van pár irodalmi pályázat, ahol tényleg jó a műved, akkor megjelentetik, ezeket nézegesd.

2017. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre valaki segít is. Kaptál zöldet.
2017. jún. 6. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!