Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor fog megjelenni olyan...

Mikor fog megjelenni olyan könyv, amiben szerepelni fog Thrawn?

Figyelt kérdés
2017. április 11-én jelent meg a Thrawn című könyv. Várható-e az elkövetkezendő 1-2 évben olyan Csillagok háborúja-könyv, amiben tudható, hogy Thrawn is szerepet kap?

2017. jún. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet félreértem a kérdésedet...de az admirális Timothy Zahn trilógiájában már szerepel...

2017. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen Freedline csak az már nem kánon. Tehát minden, ami abban történik az ma már csak fanficnek számít. Ugyan a kérdező nem írta, hogy neki most Legends (tehát már nem kánon) könyv is jó-e, ha igen, akkor persze elolvashatja, e ami abban van az ma már nem része az SW univerzumnak.
2017. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

...ééértem...

Ez alapján a válasz az hogy csak "filmkönyv" fog megjelenni értelemszerűen a vonatkozó film után.(?!?)

2017. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs tervben ilyen könyv :(
2017. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés leírásából szerintem egyértelmű, hogy kánon könyv kell, mert a 2017. április 11-én jelent meg a Thrawn című könyv már bőven kánon.
2017. jún. 17. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog. A Thrawn regény lényegében elviszi odáig a karaktert, ahol belép a Rebels 3. évadának elején a sztoriba, ott meg valószínűleg végleg leszámolnak majd vele a 4. évad végére. De az tuti, hogy ha lesz is valaha új regény, az csak a 4. évad után lehet. (Különben spoilerezne.)
2017. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2018. június 26-án érkezik a folytatás, "Thrawn: Alliances" címmel szintén Zahntól, két szálon fog futni, két idősíkon, az egyik a "Thrawn" után, a másik pesig a Klónháborúk alatt és mindkettő szálon Anakin Skywalker/Darth Vaderrel fog együtt dolgozni.
2017. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!