Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket? Szempon...

Ajánlanátok könyveket? Szempontok lent.

Figyelt kérdés
Olyan könyvekre gondolok, amik ilyen könnyedebb nyári olvasmányok, nyári témával, ifjusági irodalom témában, gyilkosságok nélkül.

2017. jún. 21. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Leiner Laura könyvei
2017. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Móra kiadó klasszikus Pöttyös és Csíkos könyvei pl. Aranyeső, Szamóca lányok, Biri és Bori stb. nagyon sok jó van és rövidek 100-300 oldalasak. Én minden nyáron elolvasok legalább egyet, szerintem minden korosztálynak élvezhető, bár eredetileg kiskamaszoknak szánták, de mégis vannak köztük komolyabb témájúak. Obesity nyár hangulatom lesz tőlük, főleg mert a legtöbb nyáron játszódik.
2017. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*igazi
2017. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jenny Hantól a Nyár trilógia
2017. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a LOL könyvek között. Ott biztosra találsz nyári témájú könnyebb könyveket. :)
2017. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen-igen. 😊🤗😁
2017. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leiner Laura könyvei, bár azok inkább lányosak, de hihetetlenül jók, csak anno lani tudom.
2018. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!