Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hollófiúk c. könyv vége? Mi...

Hollófiúk c. könyv vége? Mi történik a végén?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Hollófiúk c. könyvet pdf.ben, de csak 201 oldala volt, és a sztori ott ért véget, amivel nem is lenne olyan sok baj, tekintve, hogy lehet hogy csak függővéggel operál az írónő, viszont a könyvmolyképző oldalán ugyanez a könyv 400 valahány oldalasnak van feltüntetve... lehet értelmetlennek tűnhet a kérdésem, de valaki be tudná másolni a legutolsó mondatot a könyvből, ahol véget ér a történet (úgy értem meg a köszönetnyilvánítás előtt) effajta "ellenőrzés" miatt, hogy tényleg végigolvastam-e, és bátran belekezdhetek-e a következőbe

Előre is NAGYON köszönöm a válaszokat! :)



2017. jún. 28. 14:59
 1/1 Márciuska ***** válasza:
Most fejből idézek, szóval nem pontos, de úgy emlékszem Ronan fejezi be a könyvet valami olyasmi kijelentéssel, hogy "Száműztem az álmaimból Láncfűrészt."
2017. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!