Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt az eddigi legmeghatáro...

Mi volt az eddigi legmeghatározóbb könyv, amit olvastatok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami tényleg mély nyomot hagyott bennetek, akármilyen rég olvastátok is, esetleg máshogy kezdtetek el gondolkodni utána, máshogy láttátok/csináltátok a dolgokat. Irhatjátok a kedvenceiteket is. 17L

2017. jún. 30. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

-Julie Anne Peters: Amikor ​ezt olvasod, én már nem leszek- bár ez után nem kezdtem el máshogy gondolkodni mert eddig is pártoltam a túlsúlyosakat,de elég megrázó.

-Ha maradnék

-Katja Millay: Nyugalom tengerén

2017. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itó Projekt: </Harmónia>
2017. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erich Maria Remarque: Nyugaton a helyzet változatlan


A könyv elolvasása előtt is pacifista voltam, szóval a gondolkodásomon nem változtatott. Viszont letaglózott az, ahogy tényszerűen elbeszélte, hogyan teszi tönkre a fronton harcoló katonák életét a háború.

2017. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kody Keplinger: The DUFF/ A pótkerék.

Az én gondolkodásmódomat ez a könyv változtatta meg. Nagyon tudom ajánlani önbizalomhiányosoknak, nekem segített.

2017. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Victor Hugo, Philip K. D, Puzsér Róbert
2017. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gepszij válasza:

Helo!

E. Lockhart: A hazudósok

2017. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Augusten Burroughs: Farkas az asztalnál.

Ha nem is ilyen szinten, sajnos én is érintett vagyok a könyvben leírt témában, talán pont ezért volt rám ekkora hatással... meg hogy látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ilyesmivel küzdött, és nem az én hibám (meg hogy még az én helyzetemnél is lehet vkinek rosszabb).

2017. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A végtelen történet: hatására évekig fantasykat olvastam


Fairy Oak: nagyon elvarázsolt, máig nosztalgiával tekintek vissza rá, vagy háromszor végigolvastam


Eragon: egyszerűen nem tudtam elviselni, hogy vége lett, majdnem elsírtam magam, (ötödikes voltam :D) igaz, kiábrándultam belőle, mikor felfedeztem a sok kopizást benne


Asimov univerzuma: az egész fősorozatot végig olvastam, azóta nem olvastam semmit, amit nem Asimov írt, a legjobb sorozat a világon 😍

2017. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, a Kiberiáda kimaradt, harmadikosként olvastam, rádöbbentett, hogy a sci-fit szeretem, és attól rettegtem, mikor metarealizálódnak elektrosárkányok a hálószobában :D
2017. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez most elég komolytalan, de igaz: harry potter
2020. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!