Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Arra készülök, hogy new...

VictoireW kérdése:

Arra készülök, hogy new generation HP fanfictiont írjak, Victoire Weasley-vel a főszerepben. Szerintetek mennyire lenne életképes?

Figyelt kérdés
A világ meg minden maradna ugyanaz természetesen, mert imádom az eredetit, és hű maradok Rowlinghoz, de csak a 7 kötet erejéig, tehát a HP és az elátkozott gyermek sztorijai nem lenne benne.

#Harry Potter #fanfiction #Victoire Weasley #Harry Potter new generation
2017. júl. 14. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megírod, van rendes sztorija és Victoire-ból nem csinálsz Mary Sue-t, akkor szerintem működhet.
2017. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan linkeld nekem légyszi:D



Szerintem a next gen sztorik jók, csak a legtöbben nem tudják Harryéket szülőként elképzelni, ezért bele se vágnak.

Meg biztos van, akit másik korszak ragad meg jobban és inkább arról ír.


De szerintem mindenki szívesen olvasna ilyen sztorit.

Meg ugye általában ezek Albusról szoktak szólni, szóval Victoire kifejezetten újítás lenne.

Írd meg szerintem:)

2017. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet, ha jól megírod. Én is épp írok egyet Fred Weasleyvel (George fia) nem tudom hány embert fog érdekelni, de szeretem írni :) amúgy szeretem a new generation történeteket, de a legtöbb Albusról szól akit valamiért nagyon nem csípek, úgyh remélem jól sikerül a fictionod m akkor tuti elolvasom :)))
2017. júl. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!