Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

A tűz és jég dala 7. kötetét (A Dream of Spring) hogyan lehetne magyarra fordítani?

A hatodikról tudom, hogy A tél szelei lefordítva, mert ez sok oldalon fent van. Sokan úgy gondolják, hogy nem lehet és nem is kell mindent magyarra fordítani, de én csak németet tanultam, így egy cseppet bajban vagyok az angollal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tűz és jég dala, A tűz és jég dala, George R. R. Martin, könyv, befejezés

2017. júl. 18. 15:39  Privát üzenet  

A válaszok
A tavasz álma.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. júl. 18. 16:00 Privát üzenet

Álom a tavaszról

De szerintem nem kell szó szerint fordítani...lehet valami más lesz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. júl. 18. 17:17 Privát üzenet

Én úgy fordítanám, hogy A tavasz ígérete.

Tudom, hogy a dream álmot jelent, de szerintem ez egyfajta jövőbe tekintő/révedő cím.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. júl. 19. 14:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat☺️

# 4/5Időpont 2017. júl. 19. 16:01 Privát üzenet
A tavasz ábrándja, vagy ábránd a tavaszról

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. júl. 22. 13:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek lefogják fordítani magyarra?
Valaki le tudná nekem forditani az Allen Carr Leszokni az Alkoholról német könyvét magyarra?
A Naruto Shippudenhez tartózó (manga) köteteket le fogják fordítani magyarra úgy hogy meglehessen venni?
Szerintetek le fogják fordítani a Ne érints többi részét magyarra?
Le fogják fordítani Brigid Kemmerer könyveit magyarra? A Vihart és a Szikrát olvastam és érdekelne a folytatása mi van vele?
Valaki le tudná ezt a könyvet fordítani magyarra? K. bromberg-Fueled.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!