Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van pár kérdésem a RUBIN...

Van pár kérdésem a RUBIN pöttyös könyvekhez?

Figyelt kérdés

1.van olyan könyv ami megvan filmesítve?ha igen,melyik?

2.melyikek azok,amelyikekben a legtöbb a szex,erotika,de mégis romantikus?

3.melyikek azok,amikből le van írva a csaj és a srác szemszögéből is a történet?(olvastam már a Bízz bennem-et,és szeretném megvenni még a Várok rád-ot is, most olvasom a Maradj velem-et,és imádom!)

Előre is köszönöm.



2017. júl. 20. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a 13 okom volt című könyvet olvastam, ami ilyen rubin pöttyös. Ebből van sorozat is, most lesz 2. évada. Nem mondanám túl vidámnak, romantikusnak, mert ez egy öngyilkos lányról szól. Amúgy ajánlom, nagyon jó!

Csaj/Srác szemszög:

Rubin pöttyöst nem tudok ilyet ajánlani, bocs, de LOL könyvet igen. Ott majdnem mindegyik két szemszögből van leírva és romantikus. (A Mire jó a rosszfiú?-ban az előjáték is eléggé részletezve van, ha valami ilyesmire vágysz)

Remélem segítettem!

2017. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rubin pöttyös, de most jelent meg a Manó könyvek gondozásában: Erdős Zsuzsanna Vedd már észre! A srác és a csaj szemszögéből is le van írva a történet.
2017. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,várom még a válaszokat!

Olvastam jó pár LOLos könyvet,de az utolsó időben már valahogy nem kötöttek le,unalmasnak találtam őket,és átt tértem a vörös és a rubin pöttyös könyvekhez,és szerintem ezek sokkal jobbak :)

2017. júl. 20. 16:00
 4/4 anonim válasza:
Ami még van filmesítve az az Időtlen Szerelem trilógia mind 3 része.
2017. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!