Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvet?

Melyik Stephen King könyvet?

Figyelt kérdés

Az egyetlen amit eddig elolvastam és nagyon szerettem az a Halálsoron volt.


Előbbiekben elkezdtem már a Joyland-et is de nem kötött le, és valahogy sosem olvastam végig. Nem is hittem volna, hogy egyszer felteszem ezt a kérdést, de miután pozitívan csalódtam a Halálsoron-ban szeretnék ehhez hasonlót olvasni.


Tud valaki TÉNYLEG olyan jó S.K. könyvet, mint a Halálsoron? Melyiket érdemes még elolvasni és izgalmas is?



2017. júl. 28. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hűha, nem is tudom, melyek a legjobbak, olyan sok van...

Amiket viszont nagyonszerettem, az a Christine, Az, Halálos árnyék, Langolierek, Rémület a sivatagban, Tortúra.

Ez nem rangsor, azt képtelen lennék fölállítani.

2017. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasznos holmik

Blaze

Újjászületés

Állattemető

Carrie

Minden sötét, csillag sehol

Cujo

A mobil

A ragyogás

Álom doktor

2017. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nr. 1. Pet Sematary - az első könyvem tőle, és te-jó-ég. A kedvencem :), bár a téma, amivel játszik - hát, néhol majdnem becsuktam, hogy túl sok(k)


- Cujo - van, aki szerint unalmas, de nekem tetszik, ahogy megírta

- Carrie - érdekes, és a téma is, amit boncolgat (magamra ismerek a főhősben)

- Salem's lot

- Shining - néhol igencsak beszartam rajta :)

- It 1-2 - ez is jó, de néha iszonyú vontatott (ám érdekes)

- Bilincsben - na, ha szereted az elmélkedést ezerféle dologról, akkor tetszeni fog (nekem bejött)

2017. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állattemető, Tortúra, meg talán a Ragyogás

A Cujo ugyan "alapmű", de semmi extra nincs benne, csak egy családi szappanopara megspékelve egy veszett kutyával.

2017. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát, lesz miből válogatnom!:)
2017. júl. 28. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom! A Ragyogást ajánlom és a folytatását az Álom doktort. Nekem nagyon tetszett a Mr. Mercedes és a Tűzgyújtó, a Halálos Árnyék. Szerintem nagyon kevés műve az, ami nem sikerült túl jól a többihez képest. Remélem te is megszereted!!!
2017. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!