Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » DIABOLIK LOVERS FANOK! Mit...

DIABOLIK LOVERS FANOK! Mit gondoltok erről a fanfictionról?

Figyelt kérdés

Egy barátom írása,de nem tetszik neki,pedig szerintem jó.De én nem értek hozzá,tehát ha írnátok egy rövidke ,,szakvéleményt" talán meg tudnám győzni.


[link]



2017. júl. 31. 11:59
 1/5 anonim válasza:

Elolvastam. Be kell valljam, nekem nagyon tetszik. Jó a humora, és használja az animében mondott szavakat, mondatokat, a szereplőket jól tudja visszaadni. Kíváncsian várom a folytatást! :D


Viszont, hogy egy kisebb kritikát is írjak: A mondatok vége, illetve a vesszők után tehetne egy szóközt, mert ez sokakat szokott zavarni. :)

2017. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,ezt megemlítem neki!Na,ha ezt megmutatom,akkor már biztosan folytatja!Köszönöm a gyors válaszod!☺
2017. júl. 31. 12:29
 3/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem :D
2017. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha engem kérdezel, nekem nagyon tetszett! :) Egész jól áttudta venni a karakterek viselkedését.

Felkeltette az érdeklődésem :)

2017. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Várom a fojtatást!!😍😍
2017. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!