Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy érdemesebb? (Többi lent,...

Hogy érdemesebb? (Többi lent, wattpades kérdés)

Figyelt kérdés

Vannak novelláim, amiket nagyon szívesen kitennék wattpadra, de nem tudom, hogy érdemesebb; úgy, ha mindegyiknek külön könyvet csinálok vagy ha mindet egybe teszem ki, egy novellagyűjteménybe. Szerintetek melyik praktikusabb?


Valamint lenne egy olyan kérdésem azok felé, akik wattpaden írnak, hogy ti milyen időközönként tesztek ki új részt?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. aug. 4. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen külön rakd őket!
2017. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egybe, és mindnek leírod a címét. Van egy lány, aki egy gyűjtőnév alá berakta az összeset, és így írja szerintem áttekinthető


Én 2-3-4 naponta (amíg írtam a rendes sztorit), de előre meg volt írva mindig legalább 5 rész. Most, hogy már csak egy rólam szóló könyvet írok (meg magamnak egy szintén rendeset), amikor eszembe jut valami, ki kell írnom magamból...

2017. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :3
2017. aug. 5. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én gyűjteményként tenném ki, valahogy jobban szeretem így, mintha egy írónál 50 munka között keresgélek. :)

Én nem novellákat írok, de ha új fejezetről beszélünk, körülbelül hetente szoktam feltölteni... Max. két hét, ha nincs időm.

2017. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!