Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mennyire szeretitek a Dan...

Ti mennyire szeretitek a Dan Brown könyveket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik az Angyalok és Dámonok könyvben, filmben inkább a Da Vinci-kód, de könyvben elkezdtem és nem tetszett. Nektek melyik a kedvencetek? A legújabbat, ami az Inferno után kijött olvastátok már?

2017. aug. 8. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az Angyalok és démonokat, illetve a Da Vinci-kódot olvastam. Ezek könyvben jobban tetszettek, mint filmben. Az Infernót csak moziban láttam, úgy-ahogy elment, de kíváncsi vagyok, hogy könyvben jobb-e.
2017. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az Angyalok és Démonok jó volt könyvben. A filmnek nem volt értelme, ki vették pont a lényeget belőle, a motivációt, ami mozgatta az egészet...

...a többi nem, a mostaniak már annyira bénák.... Tipikusak.

2017. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem, Az elveszett jelképig olvastam. De nem is tudom, olyan egyforma a végén mind. Nekem nem annyira jönnek már be.
2017. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cathilina ***** válasza:
Ahogy olvastam őket, egyre kevésbé tetszettek. Az Angyalok és démonok bejött, a Da Vinci-kód kevésbé, a Digitális erőd elment, a Megtévesztés fokát már untam, a többit nem is olvastam el. Ha más sorrendben olvasom őket, valószínűleg a véleményem is más lenne. Ugyanaz az alapstruktúrájuk, csak a részletek különböznek. Egyet elolvasol, és a többi már nem igazán nyújt semmi újdonságot. Nem egy rossz író, de szerintem teljesen felesleges az összes könyvét elolvasni. Ilyen szempontból kicsit olyan, mint Agatha Christie, csak neki legalább volt vagy 3-4 sablonja, amit forgatott.
2017. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én az "Angyalok és dámonok"-tól kezdve az Infernó-ig mindet elolvastam, eddig nem hallottam a 'legújabb könyvéről', de szeretnék. Filmet egyiket sem láttam, nem is nagyon szeretném. Én imádom. :)
2017. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Engem is zavar, hogy elírtam a címet, sajnálo. A legújabb könyv pedig az Origin lesz, kicsit félrenéztem a kiadás dátumát, októberben jelenik majd meg csak. Most a megtévesztés fokát fogom olvasni, az Angyalok és Démonokat befejeztem, nagyon nagyon tetszett. Lehet valamikor megpróbálkozom a Da Vinci-kóddal is. :)
2017. aug. 28. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes, hajrá!
2017. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Angyalok és démonok a kedvencem.

Filmben ezek nem olyan jók, rengeteg izgalmas/fontos rész kimarad, persze filmben megjeleníteni egészen más dolog, de azért lehettek volna jobbak is, bár én A Da Vinci kód film miatt kezdtem el olvasni.

Az Infernó filmnek konkrétan az egész kimenetele más, mint a könyvben, az nem is nagyon tetszett, a könyvet sajnos nagyobb megszakításokkal olvastam, így nem érte el a maximális hatást, de így is nagyon tetszett.

Eddig még csak az első négy Langdon könyvet olvastam, de a többit is tervezem.

2020. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!