Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak nem horror/thriller...

Vannak nem horror/thriller Stephen King könyvek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Sárkány szeme című fantasyról tudok ami nem horror.
2017. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van írástechnikai könyve is.
2017. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A remény rabjai
2017. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 10. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
A setét torony sorozat is fantasy.
2017. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, Stephen King legtöbb műve szerintem nem horror. Nagy King fan vagyok, de én inkább krimi írónak mondanám. Az igazi durva horror könyvei szertem: Végítélet, Ujjá születés, Éjszakai műszak, Minden sötét csillag sehol, Állattemető, Borzalmak városa, Az, Rémálmok bazára.

Krimi horror elemmel és jó sok fantasyval: Ragyogás, Álomdoktor, Carri (bár erről lehetne vitatkozni), Tűzgyujtó (nagyom csak nyomokban található benne horror), Hasznoa holmik, Cujo, Carrie.

Krimi: Mr Mercedes trilogia, Tortúra, Bilincsben, Remény rabjai (bár ez inkább nem is krimi hanem szép irodalomra hajaz), Napnyugta után.

Ponyva regény: Joyland.


Aztán amik még nem horror műfajúak: Atlamtisz gyermekei, Balze, A sárkány szeme.


De ezwk persze csak azok amiket én olvastam, a többiről nem tudok nyilatkozni.

2017. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Érdekelnek a Stephen King könyvek, de nem vagyok navy horror rajongó
2017. aug. 12. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor én minképp azt mondanám, hogy olvasd el vagy olvass bele a Mr.Mercedesbe a Remény rabjaiba és én ajánlanám a Tortúrát is. De ez persze attól függ h mennyire horror neked a horror :D nabakker jól elmondtam. Úgy értem, hogy pl én sose olvastam horrort mert filmen gyűlölöm a horrort, piha nagyon utálo és aztán megtetszett King egyik könyve, de persze nem tudtam hogy az horror elvileg, elolvastam és még akkor se tudtam hogy horror de nagyon tetszett :) na aztán olvastam még pár könyvét és utána jöttem rá hogy hoppá ezek horrorok voltak, naaa mindeggy. Kingnek eddig 20könyvét elolvastam és szivem szerint egyre mondanám igazán hogy horror, ez baromi relatív dolog. Te eddig milyen könyveket szerettél? Mi az ami már neked horrornak számitt? Valamit olvastál már Kingtől? Ha ezekre válaszolsz könnyebben tudok neked könyvet is ajánlani.
2017. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rémkoppantók
2017. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

A 8/9-esnek üzenem, hogy nem nagyon olvastam King könyvet (kivéha a Sötét toron, képregény első 10 oldala annak számít) és horrorfóbiás vagyok, de érdekelnek. Szóval egyszerre küldeném a hátam közepére és olvasnám/nézném meg az összeset.

What a...

Ja és nekem a thriller egyenlő a horrorral, és bármilyen filmben feszkós jelenetet látok, az már thriller. :D

2017. aug. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!