Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Trónok harcánál nem bonyolult a könyv?

Még a sorozatban is nehézkes nyomon követni a sok karatert és szálat, de a könyvbe meg rengeteg lehet.

08-13 02:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
De, az. Viszont én jobban tudom követni, mert a sorozatban egyszerűen összekevertem az arcokat. Mondjuk ez csak az én nyomorom, vannak, akik meg olvasott név alapján nem tudnak senkit megjegyezni, de arc alapján meg igen.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-13 05:35 Privát üzenet
Szerintem nem bonyolult. Az elején kicsit sok van, de a karakterekkel együtt ismered meg őket és nincs vele probléma.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 08-13 12:23 Privát üzenet
Én most tartok a 70. oldalon és szerintem is az :D Dehát ez nem egy könnyű könyv, akárhogy is nézzük.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 08-13 17:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem rossz úgy belekezdeni, hogy valószínűleg sose tudjátok meg a végét?
Mármint azért az író se mai gyerek, és elég lassan halad. (Ha egyáltalán készít folytatást, mert azért a nevéből már bőven megél)
Mennyire vannak lezárva a könyvek?

# 4/6Időpont 08-13 18:27 Privát üzenet
Semmennyire, egyik könyv sem lezárt, de szerintem ez nem zavaró, mert jó történet.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-13 19:05 Privát üzenet
Szerintem könnyebb követni ugyanis a sorozattal ellentétben a könyvekben találhatóak térképek és függelék is :D így mindig el tudod éppen helyezni, hogy hol vagy és, hogy az adott szereplők kihez milyen viszonyban kapcsolódnak :D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 08-17 12:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoktatok E-könyveket rendelni? Ha igen, akkor szerintetek mennyire bonyolult "kacifántos" a könyvhöz való hozzájutás? Pl regisztráció, adatlap kitöltése, ehhez hasonlók.
Tudnátok mondani olyan angol nyelvű könyveket amelyeknek nem túl bonyolult a nyelvezetük?
Van itt olyan, aki könyvbe tudna készíteni fekete-fehér, nem túl bonyolult rajzokat?
Melyik a legjobb, legszorakoztatobb (kotelezok)? A Tartuffe, a Candide vagy Hoffmanntol az Arany viragcserep? Velemenyt is elfogadok, esetleg jellemzest a konyvekrol pl. sotetebb..
Tudnátok olyan könyvet ajánlani ami nem hosszú, nem olyan bonyolult? (angolul akarom elolvasni, de nem vagyok profi angolból, csak megpróbálnám)
Ajánlanátok nem túl bonyolult pszichológiáról és/vagy filozófiáról szóló könyveket?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu