Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Lesz új lol-Kónyv?

Imádom a összesen elolvastam mindet legalább 15x , de sehol nem talátam róla semmilyen feljegyzést :)

08-13 04:01  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Lesz!
Mindig van!
Facebookon keress rá hogy Lol könyvek és ott találsz egy csoportot amiben mindig kiírják!
Egyb a Legújabb Zűröstül Bőrüstöl azt hiszem

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 10-05 15:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha most szeretnem elkezdeni az autosjogsit megszerezni. Ez a konyv jo? Vagy meg kell vennem az ujat?
Milyen gyereknevelos konyvet ajanlanatok elso babas kismamanak, aki eleg tapasztalatlan es a barati korukben is o lesz az elso anyuka? mi most az aktualis babagondozo konyv?
Konyvet szeretnek irni, ami egy gimnazista lany eletet mutatja be, a konyv naplo formaban irodna, amelybe a foszereplo minden nap irni fog. A tortenet folyaman Laura komaba esik,..
Valaki meg tudna mondani nekem hogy mi lesz a egy ropi naploja nevu konyv 7 reszenek a Magyar neve es hogy mikor fogg megjelenni magyarorszagon?
Van/lesz magyar Fernando Torres-es konyv?
Az ''indirect speech'' lesz a vizsgadolgozatom de nem adnak hozza bibliografiat es kellene vagy 15 konyv amibol irjak. Konyv cimre es irora lennek kivanccsi. Milyen konyvek vannak..

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu