Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Melyek Stephen king horror, thriller műfajba tartozó könyvei?

Tudom, hogy több műfajban is írt, de engem csak az ijesztőek érdekelnének.

2017. aug. 16. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok

Ha ijesztőt szeretnél akkor ajánlom az Az-t és a Carrie-t. Még csak ezt a kettőt olvastam tőle, de hihetetlenül jók.

A Ragyogásról is nagyon jókat hallottam, szóval azt is érdemes elolvasni.

Viszont Stephen King-gel nem nagyon tudsz melléfogni, a könyveinek nagy része mind ijesztőek és izgalmasak. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. aug. 17. 16:44 Privát üzenet
Az, Állattemető, Éjszakai műszak, Borzalmak városa, Cujo, Carrie stb. Rengeteg van neki, molyon ( [link] meg tudod nézni az összes könyvét és le is írják, hogy miről szól, az alapján könnyen el lehet dönteni, hogy milyen műfajba tartoznak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. aug. 17. 16:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak nem horror/thriller Stephen King könyvek?
Szerintetek melyik a legrémisztőbb Stephen King karakter?
Melyik Stephen King könyvet?
Stephen King AZ c. regényében mit jelent AZ ajtaján lévő jelkép?
Tudnátok nekem könyvet ajánlani horror illetve thriller témában?
Stephen King-Carrie című könyvét, meg akár az összes könyvét hány éves kortól ajánlott elolvasni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!