Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SZJG-ben, hanyadik reszben...

A SZJG-ben, hanyadik reszben van az, amikor Zsolti hastancol egy oran?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 13:01
 1/3 anonim válasza:
91%

" - Tudod, sok mindent láttam már a pályafutásom során, de két dolgot biztosan nem fogok elfelejteni az elmúlt négy évből - folytatta. - Az egyik, hogy milyen volt téged tanítani. Bármit mondtam, érdekelt. Láttam a szemedben, hogy valóban, igazán, őszintén kíváncsi vagy. Hogy nem csak olvasod, hanem szereted is a könyvet. Megbecsülöd, értékeled, hagyod, hogy elvarázsoljon. Soha nem láttam még tanulót a legnagyobb káosz közepette, a helyén ülve olvasni úgy, hogy annyira belemerül egy történetbe, hogy fel sem tűnik neki, mi történik körülötte - magyarázta, én pedig hálásan, szinte könnyezve hallgattam.

- Köszönöm - bólintottam fájó szívvel. Nehéz a búcsú, egyre nehezebb. - És - köszörültem meg a torkom - mi volt a másik dolog az elmúlt négy évből, amit a tanár úr nem fog elfelejteni? - érdeklődtem, arra utalva, hogy Kardos még nem fejezte be a mondandóját.

- Amikor Nagy Zsolt hastáncolt az órámon. Bár az egy egészen másfajta "feledhetetlen" kategória - tűnődött, én meg hangosan felnevettem." (Örökké 8/2)

2017. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. aug. 28. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Kardos óráján táncolt asszem 10-ben
2018. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!