Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és Jég dala olvasók...

Tűz és Jég dala olvasók figyelem! Ez igaz?

Figyelt kérdés

Az 1. kötetben van egy rész, amikor Ned visszaemlékszik, hogy Renly pár napja mutatott neki egy aradobozt, amire egy lány volt festve.: "A lánynak őzikeszeme volt és lágy, hullámos, barna haja volt, Renly pedig tudni akarta, hogy a lány emlékezteti-e valakire. Amikor Ned csak vállat vont, csalódottnak tűnt. Elárulta, hogy a hölgy Loras Tyrell leánya, Margaery, de többek szerint Lyannára hasonlított."

Loras Tyrell nem a testvére Margaerynek?



2017. aug. 21. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

De, Loras a testvére.

Nem igazán értem a kérdést.


Renly azért mutatta a képet róla, mert kíváncsi volt Ned véleményére. Margot hozzá akarta adni Roberthez, mert tudta, hogy Robert rá volt gerjedve Lyannára és így lehet belemenne.

De Ned semmi hasonlóságot nem látott Lyanna és Margaery között.

"A few days past, he had taken Ned aside to show him an exquisite rose gold locklet. Inside was a miniature painted in the vivid Myrish style, of a lovely young girl with doe's eyes and a cascade of soft brown hair. Renly had seemed anxious to know if the girl reminded him of anyone, and when Ned had no answer but a shrug, he had seemed disappointed."

2017. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja már értem. Bocs.

Az egy elírás, én is múltkor vettem észre.

Nyilván Mace Tyrell lánya. Csak ott hibáztak. Én kijavítottam ceruzával. :D

2017. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csodálkoztam, amikor olvastam. De úgy voltam vele biztos csak egy különbség a sorozat és a könyv között. Akkor nem értettem, hogy most akkor mi van, amikor 20-30 oldallal arréb már az volt, hogy a testvére.
2017. aug. 21. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A függelékben is már jól van írva. Biztos már fáradt volt a fordító vagy aki rendezte.
2017. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az csak elírás.

Az a lényege, amit az 1. írt. Hozzá akarták adni Margaeryt Roberthez Lyanna emlékét felhasználva.

2017. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!