Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterből melyik...

A Harry Potterből melyik karaktereket kedvelitek és melyikeket utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem pl.: Sirius, Lupin, Luna, Fred és George nagy kedvencem, Umbridget, Lockhartot és Percyt pedig kimondottan utálom. A öbbiek közul is van amelyiket jobban van amelyiket kevésbé kedvelek de ők így nagyon a két véglet.

2017. aug. 30. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyvről könyvre változik. A végére Harryt utáltam, de nagyon. + Draco, Sirius, James, Lockhartot, Percy, Umbridge


Bírom: Luna, George, Fred, Neville, Lupin

2017. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim: Harry, Tonks, Ginny, Dumbledore, Fred és George.

Akiket utálok: Voldemort és az összes halálfaló, Percy, Umbridge.

2017. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem a kedvenceim a tekergők kori szereplők, mint például Lily Evans, James Potter, Sirius Black, Regulus Black. Harry korából a kedvenceim: Harry, Ginny, Dean Thomas, Charlie Weasley. McGalagony és Dumblodore is a kedvelt szereplőimhez tartoznak. Ha a filmeket nézzük, akkor Cedric Diggory és az ifjabb Barty Kupor azok akik még kedvenceim. Tom Denemnek pedig a történetét szeretem, ezért az ő karaktere is nagyon jó szerintem.
2017. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lupin a kedvenc karakterem, a sok megaláztatás és kiközösítés ellenére megmaradt jó embernek és jó barátnak. :)


A további kedvenceim még:

- Tonks, különösen az ötödik részben, szegény mindig jót akar, de szerencsétlenkedik.

- Hermione, aki eleinte idegesített engem, de a 4. résztől kezdve megszerettem, mert kreatív és mindig feltalálja magát, valamint kiáll a rászorulók mellett.

- Ron, akinek nagyon nehéz lehet Harry és a testvérei árnyékából kilépnie, de azért mindig visszatér, és küzd tovább.

- Mr. Weasley, mert egy kicsit emlékeztet apumra. :D

- Kingsley, mert keveset beszél, de mégis lehet érezni, hogy nagy varázsló.

- Ginny, mert egy belevaló, klassz csaj, pedig neki sem lehetett egyszerű a bátyjai mellett felnőni.

- Bill, mert igazságos és segítőkész.

- Fleur, mert elveti azt az előítéletet, hogy butának kellene lennie.

- Neville és Luna, mert mindketten képesek felállni a padlóról, és bizonyítani, hogy nem szabad őket leírni!

- Dumbledore, mert igazából úgy ver át mindenkit, hogy közben mindenki isteníti, vagy fél tőle, zseniális! :D


Illetve Dobbyt és Siport is nagyon szeretem, illetve sajnálom őket a házimanók megalázásáért, jobb sorsot érdemeltek volna. :(


Tudom, hogy ez sokaknak nem fog tetszeni, de akiket nem kedvelek:

- Mrs. Weasley: Nekem már-már idegesítően pánikolós személyiség, azt hiszi, hogy csak őt akar jót Harrynek, kisgyerekként kezeli végig stb.

- Umbridge: Az a nő egy tipikus, beszűkült tudatú, mégis hatalommal bíró, magát felsőbbrendűnek gondoló őrült, sajnos sok ilyen volt a történelemben.

- Caramel: Ezt szerintem nem kell részleteznie, hatalomféltő, beteg ember.

- Sirius. Tudom, sokan imádják őt, és én is sajnálom nagyon az azkabani éveiért, de nem tudom elnézni neki, ahogy bánt Siporral, és főleg, amit Pitonnal tett. Gyakorlatilag elküldte Pitont a vérfarkassá változó Lupinhoz. Az egy dolog, hogy utálta Pitont, de nem gondolt bele abba, mi történik, ha mondjuk Lupin megmarja Pitont. Egy életre tönkre tette volna Lupint, egész életében bűntudata lett volna. Szóval összességében én nem szerettem Siriust.

2017. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim: Harry, McGalagony, Dubledore Fred, Georg, Tonks, Lupin (ilyen sorrendbe)

Harry a kedvencem, nem tudom miért de annyira szimpi:D kiáll a szeretteiért, igyekszik segíteni

McGalagony azért mert kiáll a hazáért, jó tanár, és nagyon tetszett amikor Umbridge-dzsel viaskodott, amikor segített Hóborcnak

Dubledore: mert zseniális :D néha bolond de tök vicces amikor a citromporról beszélt a történet elején McGalagonynak

Fred Georg mert viccesek , kiállnak azokért akiket szeretnek

Tonks és Lupin egyszerűen csak szimpik :D kiállnak egymásért, kedvesek

Akik nem jöttek be :

Malfoyék, Umbridge, Caramel a 4. Könyvtől.

Tudom hogy 'jó' de egyszerűen nem szeretem Pitont, Lockhart

Neville nekem még szimpi és Luna is a személyiségük miatt

2017. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem: Ron, Fred, George, Lupin, Tonks, Neville, Hagrid, Dobby, McGalagony, Oliver Wood, Mr. Weasley


Ginny, Cho, Luna, de Harry akiket nem utálok, de azért időnként nagyon idegesítőek voltak szerintem ilyen-olyan okokból


Utálom: Umbridge, Lockhart, Mr. Malfoy, Caramell

2017. szept. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
*de főleg Harry akart lenni :)
2017. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kedvelni igazán Hagridot, Mordont meg az ikreket tudtam


utálni meg max Umbridget


akiket nem utáltam de nem is kedveltem Draco meg Piton volt

2017. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akiket nagyon szerettem: Dobby, Ron(nagyjából tudok vele egyeseülni) Sirius( tudom, rosszul bánt Siporral, de akkor sipor is meg ő is kicsit be volt kattanva) és Hagrid


A könyvek végére: Hermione, Sipor(menő volt mikor kijött a konyhából a házimanókkal) Piton, Dumbledore(először túl relytélyes volt nekem) És Harry.


Nem szerettem Umbridge-ot, és Malfoy csatlósait, illetve az összes halálfalót, Bellatrix Lestrange-val az élen, mert egy gonosz, nyaller, számító p*csa.


Külön írnám, miért szerettem Dobbyt a legjobban. Mindig csodáltam, hogy olyan bátor és végtelenül

2017. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Folytatom: végtelenül odaadó volt. Harryékért és a célukért halt meg. Nagyon rossz volt, mikor meghalt. Borzasztó sorsa volt, és mégis kiállt a céljáért, nem pedig befordult, mint Sipor.
2017. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!