Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz, hogy Leo meghal az...

Igaz, hogy Leo meghal az olimposz vérében? És hogy Annabeth és Percy újra lezuhan Tartaroszba?

Figyelt kérdés
Olvastam spoikereket és abból az jön le hogy meghal de aztán azt írták hogy mégsem mert visszamegy Calupso szigetére.

2017. szept. 3. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt hallottam Leo-ról. De én se vagyok benne 100%-ig biztos.

Percy és Annabeth pedig csak egyszer esnek oda le. Talán az Athéné Jele-ben.

2017. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg írd ki elé hogy spoiler, pls :D Amúgy én is belefutottam már ilyenekbe, nekem elég nagy katyvasz az egész. De szerintem Percyék nem zuhannak vissza a Tartaroszba.
2017. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Leo meghal, de feltámad Ogügiszé szigetén aztán Kalüpszóval és Festussal kiszabadulnak onnan. A többiek is azt hiszik, hogy Leo meghalt, de egy másik sorozatban ami nincs lefordítva Tricks of Apollo szerepelnek mindannyian és Leo ott is él. Tehát nem halt meg.

Annabeth és Percy az Athéné jele végén beleesnek a Tartaroszba, de kiszabadítják őket szóval no para.

2019. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!