Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire tudom majd felvenni...

Gags kérdése:

Mennyire tudom majd felvenni a cselekmény fonalát ha 2. könyv helyett a 3. - al folytatom (Trónok harca)?

Figyelt kérdés
Én azt is csodálom hogy az elsőt még betudtam szerezni, de a 2. már nem megy. Megnéztem minden könyvkereskedésben és hiánycikk, egyedül a kiadó oldalán tudnám megrendelni de én meg erdélyi vagyok és nem tartalmaz semmi infot arról hogy így hogyan is tudnám. Mivel beleszerettem Westeros világába, ezért folytatni szeretném az olvasást, így úgy döntöttem a 3. könyvel fogom. Elvégre is, az első is egy hatalmas csata után játszódik, amiről direktbe semmit sem tudunk, csak a szereplők által ismerjük majd meg... Ilyen eszmefutattással a 3. is érhető lesz a 2. hiányában, nem- de? (egy sűrített tartalmon átrágom magam ami a 2. könyvet illeti)

2017. szept. 7. 07:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem ajánlom hogy a 3. könyvel fojtasdd. Ha nem tudod megvenni nem jöhet szóba hogy letöltöd az internetről és számítógépen vagy telefonon folytasd?
2017. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ekkora baromságot rég hallottam.

Semmit nem fogsz érteni, ha kihagysz egy egész könyvet.

2017. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Baromi sok cselekményt kihagysz, amit aztán később nem fogsz érteni, hogy mi miért van. Akkor inkább tényleg töltsd le az internetről és úgy olvasd.
2017. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ég a szemem attól ha folymatosan a monitort nézem, ezért preferálom a könyveket... De ahogy nézem PDF- ben megvan [link]
2017. szept. 7. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a helyi könyvtárat.
2017. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Budapesten a Westendben lévő könyvesboltban még van belőle, én is ott vettem! Nem a Libriben, az Aluljárószinten, a Niagara vízeséssel szemben van a bolt, ha a metróból mész be, akkor rögtön balra lesz. A javított kiadás kapható. Viszont én az első rész javított kiadását nem találom, így nem tudom elkezdeni a sorozatot, pedigár az összes többi rész megvan :/ Te a javítottat vetted meg? Ha igen, hol?
2017. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Budapesten a Westendben lévő könyvesboltban még van belőle, én is ott vettem! Nem a Libriben, az Aluljárószinten, a Niagara vízeséssel szemben van a bolt, ha a metróból mész be, akkor rögtön balra lesz. A javított kiadás kapható. Viszont én az első rész javított kiadását nem találom, így nem tudom elkezdeni a sorozatot, pedig már az összes többi rész megvan :/ Te a javítottat vetted meg? Ha igen, hol?
2017. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Előző(k) voltam, bocsi hogy 2x küldtem el, megláttam a hibát és azt hittem, ha vissza megyek és átírom, csak az elsőt teszi majd ki😅 még új vagyok itt
2017. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Semmi baj, de én erdélyi vagyok. Az első rész is egy erdélyi könyvkereskedés tudta beszerezni nekem, egy nagykernek volt tartalékon a javított kiadásból, viszont a 2. kötetre már ők is azt mondták "sehol sem kapható".
2017. szept. 9. 15:29
 10/16 anonim válasza:
Nekem is ezt mondják az első részre :D Ha esetleg jársz valamikor Budapesten, ott meg tudod venni. Esetleg Molyon használtan. Más lehetséges operáció nem jut eszembe
2017. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!