Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékszik valaki, hogy a Száz...

Emlékszik valaki, hogy a Száz év magány című regényben mi történik Aureliano Joséval, Aureliano fiával?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem rá, hogy hogyan tűnt el a történetből, és visszalapozva sem találom azt a pontot, ami után nem jelenik meg többé.

2017. szept. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Csak arra emlékszem, hogy hihetetlenül nyomasztó és szar könyv volt.
2017. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A világirodalom egyik legremekebb műve és a legjobb könyv, amit valaha olvastam. Hihetetlenül gazdag a fantáziavilága és a nyelvezete is. Az pedig, hogy sok helyen nyomasztó, szerintem semmit nem von le azokból a bölcsességekből, amiket az író képes volt belesűríteni egy-egy mondatba. Bár ez véleményfüggő. Viszont hatalmas túlzás lenne azt állítani, hogy az egész történetet borús hangulat szövi át, néhol kifejezetten vicces. Nekem is voltak részek, amik nem tetszettek, de ha valaki bővebb magyarázat nélkül rámondja az egészre, hogy "szar", az csak arról tanúskodik, hogy nem sikerült megértenie a művet, és annyi jött le neki ebből a rettentően komplex történetből, hogy nyomasztó.
2017. szept. 10. 10:07
 3/6 anonim válasza:
Lelövi egy konzervatív katona a háború alatt.
2017. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Lehet, hogy nem ugyanaz a kiadású könyvünk van, de meg tudnád mondani, hogy ez kb. hányadik oldalon van?
2017. szept. 20. 16:16
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nem, mert csak emlékezetből írtam.
2017. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, nem baj.
2017. szept. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!