Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az eddig elolvasott könyveitek...

Az eddig elolvasott könyveitek közül, nektek mi volt az eddigi legnagyobb fordulat?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy melyik könyves eseményt tartjátok a legnagyobb fordulatnak, ami amolyan Ba** meg, na erre nem számítottam volt.

2017. szept. 10. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Metro 2033 vége. Azokra az eseményekre, meg az utolsó pár oldalon leírt dolgokra tényleg egyáltalán nem számítottam.
2017. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a megfelelő könyveket olvasom, mert valahogy mindig előre rájövök a nagy csavarra. Még várom azt a pillanatot, amikor tényleg akkora fordulat jön a sztoriban, hogy leesik az állam, kiráz a hideg és sikítani támad kedvem.
2017. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor először olvastam Rejtőt (Piszkos Fred, a kapitány), akkor kapkodtam a fejem a sok váratlan esemény miatt. A többi könyvénél már számítottam csavarokra, így ott azért nem ütöttek akkorát.

De ott volt még a Függöny, Poirot utolsó esete. Na annál aztán olyasmi történt, amire sosem gondoltam volna. Én az addig olvasott Poirot könyvek után mindenre számítottam volna, csak arra nem, ami történt.

2017. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Félvér herceg személye ilyen fordulat volt. Illetve Piton és Lily kapcsolata is.
2017. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Beszélnünk kell Kevinről.
2017. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gaunt szellemei sorozat Arulo c. Koteteben az arulo kilete.
2017. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Nagy Kupola szégyene novellában volt számomra a legnagyobb fordulat a végén. Akkor még az olvasás épphogy magával ragadott, így még nem jöttem rá a jelekre, amiknél számíthattam volna rá, így elég nagyot ütött.
2017. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D. Az én szememben az ilyen legnagyobb fordulat az a Trónok harcában a vörös nász volt.
2017. szept. 11. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig talán a Battle Royale volt a legfordulatosabb, amit olvastam. De nálam a Madarak a dobozban és a Wayward Pines is ebben a kategóriában van.
2017. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint a világ legfordulatosabb könyve a Magisztérium Holly Blacktől és Cassandra Claretől. Öt kötetes lesz, Amerikában már négy megjelent, itthon csak három, de iszonyúan fordulatos volt mindhárom rész, az első volt a legnagyobb, ahol a végén olyan csavar van, hogy két óráig bámulatos magad elé, hogy WTF. Egyébként nem vastag, a borító szerintem fantasztikus, humorfaktor rendben van, főszereplők zseniálisan, kicsit hasonlït a Harry Potter szériára de nem nagyon, itthon a Könyvmolyképző kiadó adja ki, és akik olvasták, azoknak tetszett és Moly.hun is jó az értékelése, szóval érdemes rá benevezni. Részei: Vaspróba, rézkesztyű
2017. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!