Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen magyar oldal van,...

Milyen magyar oldal van, ahonnan lehet könyveket angolul rendelni?

Figyelt kérdés
Regényeket, stb. Rendesen szeretnék olvasni, csak angolul, de külföldi oldalt nem szeretnék, idő míg megjön, utalni kell, nem ismerem stb. Szóval előre is Köszönöm!

2017. szept. 12. 18:15
 1/4 anonim válasza:
58%

[link]


Ha mo-i könyvesboltból rendelsz, akkor is idő míg megjön, utalni kell, nem ismered.

2017. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

libri.hu

lira.hu

bookline.hu


De főleg:

antikvarium.hu :)


Meg minden másik nagyobb magyarországi antikvárium meg könyvesbolt.


Ráadásul ott vannak a könyvtárak, azokat is nagyon-nagyon érdemes kihasználni!

2017. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


"idő míg megjön, utalni kell, nem ismerem"

Ha olcsó a szállítás, akkor idő.

Mivel én mondom, hogy az Amazon és a Abebooks megbízható, már ismered ezeket. :)

Az ebay meg k* olcsó, ott nem érhet számottevő veszteség, de nekem még sosem veszett el semmi, mert azért az ottani tagok a "megbízható" értékelésekre hajtanak.

2017. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:
100%

prospero.hu

Csak innen rendelek, nekem nagyon bejött. Magyar oldal, házhoz szállítják utánvéttel, készpénzben forintban fizethetsz. Pár hét a várakozás, de még sosem csalódtam bennük. Bármit megszereznek, kérésre olyat is, ami nincs benne a kínálatukban, csak írni kell nekik. Erre való az oldal alján egy menüpont "Nem találja amit keres?" - itt megadod a könyv adatait és kész. De az alapkínálatuk is hatalmas.

2017. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!